Neler Yeni

Yardım Globaller Yardımcı Olabilir Mi (Fps oyunları için aim konusunda yardım gerekli)

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Üzdün hocam :(

Nasıl bi makro atamamı önerirsin tam anlayamadım, hiç kullanmadım ama farem de klavyem de makro atamaya müsait. Açıklayabilir misin?
ban yersin fakat haberin olsun

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Makro ban sebebi değildir..
Gayet ban sebebi siz ayakta uyuyorsunuz örneğin bi maç da çok iyi oynadı owerwatch düştü zaten macro kendini çok belli ediyor dedektif buna anlarsa ban yer

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
Chloe Grace Moretz
hocam bunun sebebi oyuun yanlış yönlendirme sen aslında aynı oynuyorsun ama 3 round adam vuramayınca oynayamıyor gibi hissediyorsun sorun şu ki mesela bi maç 30 vuruyorsun long dan açılıp fakat aynı oyuncular ile vs atmıyorsun bu sefer long dan açılınca ölüyorsun yani oyun yönlendirmesini değiştirmen lazım veya ezbere oynamaman

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Farenin Logitech veya Bloody olması lazım. Her silaha özel makrolar var. Ben csde sadece ak47 makrosu kullanıyorum. Sprey atmana gerek kalmıyor. Ateş etmeye başladığında makro otomatik fareyi aşağı indiriyor ya da o silaha uygun spreyi çiziyor işte.
Fare steelseries de hocam bu makrodan ziyade direkt hileye girmiyor mu? Steelseries engine i çok kurcalamadım ancak makrosu var diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bunun sebebi oyuun yanlış yönlendirme sen aslında aynı oynuyorsun ama 3 round adam vuramayınca oynayamıyor gibi hissediyorsun sorun şu ki mesela bi maç 30 vuruyorsun long dan açılıp fakat aynı oyuncular ile vs atmıyorsun bu sefer long dan açılınca ölüyorsun yani oyun yönlendirmesini değiştirmen lazım veya ezbere oynamaman
Bahsettiğin şeyi kendi çapımda bilip oyunuma adapte etmeye çalışıyorum, zaten birkaç eski maç demosu izleyip taktik değişimlerini uygulayarak direkt birkaç rank atlamıştım lakin dediğim bu değil. Gerçekten bazen peşpeşe çok kaliteli uzun mesafe one tapler atabilirken bazen basit bir hedefi silver gibi vuramıyorum. Daha ileri tavsiyelerin varsa dinlemek isterim dostum.

ban yersin fakat haberin olsun
Bana da öyle geldi, bu makul bir durum olsa cs direkt iptal etsin silaha özel geri tepmeyi vs.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Fare steelseries de hocam bu makrodan ziyade direkt hileye girmiyor mu? Steelseries engine i çok kurcalamadım ancak makrosu var diye biliyorum.

Bahsettiğin şeyi kendi çapımda bilip oyunuma adapte etmeye çalışıyorum, zaten birkaç eski maç demosu izleyip taktik değişimlerini uygulayarak direkt birkaç rank atlamıştım lakin dediğim bu değil. Gerçekten bazen peşpeşe çok kaliteli uzun mesafe one tapler atabilirken bazen basit bir hedefi silver gibi vuramıyorum. Daha ileri tavsiyelerin varsa dinlemek isterim dostum.

Bana da öyle geldi, bu makul bir durum olsa cs direkt iptal etsin silaha özel geri tepmeyi vs.
3.parti çünkü her 3.parti yazılım banlatır bunu unutma dostum

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
3.parti çünkü her 3.parti yazılım banlatır bunu unutma dostum
Her 3. parti yazılım banlatmaz diye düşünüyorum. Örneğin radarı infolu yapan bir yazılım vardı, burda rekabeti bozan bir durum yok banlatacağını sanmam. Deagle 2 body atarken çift clickleten makrolar vardı onlar da muhtemelen overwatcha taklımaz kolay kolay ancak oto spray kontrol direkt sıkıntı yani, belki çaktırmayacak şekilde 10-12 mermilik ayarlanabilir ama yine de hile hiledir. Ben kullanma taraftarı değilim. Sorunum da recoil control değil sıfırdan kafaya aim alma.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Her 3. parti yazılım banlatmaz diye düşünüyorum. Örneğin radarı infolu yapan bir yazılım vardı, burda rekabeti bozan bir durum yok banlatacağını sanmam. Deagle 2 body atarken çift clickleten makrolar vardı onlar da muhtemelen overwatcha taklımaz kolay kolay ancak oto spray kontrol direkt sıkıntı yani, belki çaktırmayacak şekilde 10-12 mermilik ayarlanabilir ama yine de hile hiledir. Ben kullanma taraftarı değilim. Sorunum da recoil control değil sıfırdan kafaya aim alma.
ilki hariç diğerleri 3.part yazılım değildir hocam radarı infolu yapmak rekabeti bomazmı adamların yerini görüyorsun :D

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
ilki hariç diğerleri 3.part yazılım değildir hocam radarı infolu yapmak rekabeti bomazmı adamların yerini görüyorsun :D
O şekilde değil, s1mple da kullanıyordu bir ara sanırsam, haritada oraya verilen isim yazıyor. Shortun üstünde short yazıyor gibisinden.

Screenshot_2022-01-28-23-15-38-603_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-01-28-23-15-41-291_com.android.chrome.jpg

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

Tox1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yusuf buğra demir
hocam ben süpremim öncelikle şunu söyleyim cs yi iyi oynarım nadiren oynayamadığım maçlar oluyor illaki şöyle söyleyim aimbotz mapine gir ve sprey atmaya çalış iyice glişir veya crosu adamın kafasında tut sağsola git gel böyle kafada tutmaya çalış oyuna girmeden aimbotz mapınde elini ısındır sprey et bot vur flick at elini ısındır hergün yaparsan zaten zamanla elin alışır kanka sıkıntı yok çokta kafaya takma 7 yıldır cs oynuyorum ama değmez harbi diyom global de oldum ama bişey değişmiyo :)

ekle :)
Yorumlarınız çok iyi hocam :D

Top Bottom