Neler Yeni

Çözüldü✓ Glorious Model D 2 PRO 1K Polling Siyah Kablosuz Oyuncu Mouse

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Ertekin
Arkadaşlar glorious model d 2 pro mouse kullanan var mı ? Almayı düşünüyorum ancak detaylı bir bilgi bulamadım yada başka mouse önerileriniz var ise paylaşabilirseniz sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar glorious model d 2 pro mouse kullanan var mı ? Almayı düşünüyorum ancak detaylı bir bilgi bulamadım yada başka mouse önerileriniz var ise paylaşabilirseniz sevinirim
Alınmaz kesinlikle.2600 liraya 1000 liralık mouse kalitesinde ürün satıyorlar. A950 pro 4k al.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can

Hocam Steelseries markasına sonsuz güvenim vardır sizin mouse u bilmem ama ben 2-3 yıldır Rival 650 kullanıyorum ve memnunum ama bozulma durumu olursa Aerox 5 modeline geçmeyi düşünüyorum öneririm ikisinide araştırın derim.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Hocam Steelseries markasına sonsuz güvenim vardır sizin mouse u bilmem ama ben 2-3 yıldır Rival 650 kullanıyorum ve memnunum ama bozulma durumu olursa Aerox 5 modeline geçmeyi düşünüyorum öneririm ikisinide araştırın derim.
Özenerek mi en kötü mouse'ları seçtin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Ertekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elim tabiri caizse kürek gibi o yüzden mouse araştırırken buna çok dikkat ediyorum önerdiğiniz mouseların boyutları nasıl acaba benim ellerimde olan insanlar için genelde razer v2 pro önermişler düşünceleriniz nedir bu konuda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz kesinlikle.2600 liraya 1000 liralık mouse kalitesinde ürün satıyorlar. A950 pro 4k al.
Connectgame tarafında çok kötü şeyler okudum. Garanti tarafında ulaşılamıyormuşuz vs. O yüzden connectgame tarafından bir şey almaya çekiniyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

Beş para etmez aeroxlar. Tavsiyem yol yakınken uzaklaşın.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Özenerek mi en kötü mouse'ları seçtin
hocam zamanında aldığımda kötü yorumları sonradan gördüm ama hiç sorunla karşılaşmadım sizin mouse'a kötü dediğiniz yeri nedir acaba? genellikle cs tarzı oynamam nadiren oynarım o taraf için nasıldır bilemem ama benim 3 yıllık deneyimim gayet iyi hiç bir sorunu olmadan taş gibi kullanmaya devam ediyorum siz kullandınız mı da bu ürünü kötülüyorsunuz?

Beş para etmez aeroxlar. Tavsiyem yol yakınken uzaklaşın.
daha almadım bozulmadan benimki almam ama neden hocam kötü yanı nedir benim bazı arkadaşlar kullanıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Elim tabiri caizse kürek gibi o yüzden mouse araştırırken buna çok dikkat ediyorum önerdiğiniz mouseların boyutları nasıl acaba benim ellerimde olan insanlar için genelde razer v2 pro önermişler düşünceleriniz nedir bu konuda

Connectgame tarafında çok kötü şeyler okudum. Garanti tarafında ulaşılamıyormuşuz vs. O yüzden connectgame tarafından bir şey almaya çekiniyorum
Hocam a950 pro 4kda çok yakın boyut olarak v2 proya. Ayrıca çekinmenize gerek yok sırf dareu alabilmek için bile connectten alışveriş yapmaya değer. Tek ama tek sorun iade kısmında sorun yasarsiniz o kadar. Dareular da genel olarak sorun çıkaran bir marka değil. Kesinlikle pro 4k alın.

hocam zamanında aldığımda kötü yorumları sonradan gördüm ama hiç sorunla karşılaşmadım sizin mouse'a kötü dediğiniz yeri nedir acaba? genellikle cs tarzı oynamam nadiren oynarım o taraf için nasıldır bilemem ama benim 3 yıllık deneyimim gayet iyi hiç bir sorunu olmadan taş gibi kullanmaya devam ediyorum siz kullandınız mı da bu ürünü kötülüyorsunuz?

daha almadım bozulmadan benimki almam ama neden hocam kötü yanı nedir benim bazı arkadaşlar kullanıyor?
Mazleme kalitesi beş para etmez
Sensör beş para etmez
Skatez desen Allah'a emanet
Switchler fena değil
Edeceği en baba 1000 1400 o da ss diye. Dareu varken şuna para verilmez.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Çok ağır, sensörü çok kötü, çok pahalı, skatezleri leş ve daha birton şey a950 pro 4k veya Dragonfly f1 pro varken 1000 TL bile etmez (rival 650'den bahsediyorum)

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Çok ağır, sensörü çok kötü, çok pahalı ve daha birton şey a950 pro 4k veya Dragonfly f1 pro varken 1000 TL bile etmez
ağırlık konusunda evet yani ama dediğim gibi cs valo tarzı oyunlar oynamadığım için beni hiç bir zaman rahatsız etmedi ağırlıkları da var takmadım düz kullanıyorum, pahalılık konusunda ben aldığım zaman çok uyguna getirmiştim bu dönemde evet bilemem sizin dediklerinizi bilmiyorum ama şu zamana kadar diğer mouse'ları olsun klavye'leri olsun steelseries benim gözümde iyi bir markadır.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
ağırlık konusunda evet yani ama dediğim gibi cs valo tarzı oyunlar oynamadığım için beni hiç bir zaman rahatsız etmedi ağırlıkları da var takmadım düz kullanıyorum, pahalılık konusunda ben aldığım zaman çok uyguna getirmiştim bu dönemde evet bilemem sizin dediklerinizi bilmiyorum ama şu zamana kadar diğer mouse'ları olsun klavye'leri olsun steelseries benim gözümde iyi bir markadır.
Yaklaşık 5-6 yıl önce öyleydi emin olun hafif bir mouse'a geçince ne kadar iğrenç bir şey kullandığını anlayacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Ss e lafım yok ama optipoint switch klavyeler ve kulakliklari dışında hiçbir ürününü önermem. Aerox 5 alacağınıza yarı fiyatına a950 pro 4k alın anlayin farkını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Ertekin
A950 proyu mutlaka araştırıcam teşekkür ederim. Araştırırken razera çok takıldım eğer bir fikriniz var ise viper v3 hyperspeed hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Top Bottom