Neler Yeni

Çözüldü✓ Glorious Model D 2 PRO 1K Polling Siyah Kablosuz Oyuncu Mouse

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Hocam a950 pro 4kda çok yakın boyut olarak v2 proya. Ayrıca çekinmenize gerek yok sırf dareu alabilmek için bile connectten alışveriş yapmaya değer. Tek ama tek sorun iade kısmında sorun yasarsiniz o kadar. Dareular da genel olarak sorun çıkaran bir marka değil. Kesinlikle pro 4k alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mazleme kalitesi beş para etmez
Sensör beş para etmez
Skatez desen Allah'a emanet
Switchler fena değil
Edeceği en baba 1000 1400 o da ss diye. Dareu varken şuna para verilmez.
anladım hocam alıcak olursam bende konu açarım o zaman :D şuan Rival 650 sapa sağlam hayla kullanıyorum fiyat olarak tuzlu evet ben zamanında baya uyguna aldım şu zamanda daha iyileri varsa onlara bakılır ama diğer ürünlerini de denediğim için önerdim sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Ertekin
Ss e lafım yok ama optipoint switch klavyeler ve kulakliklari dışında hiçbir ürününü önermem. Aerox 5 alacağınıza yarı fiyatına a950 pro 4k alın anlayin farkını.
Black fridayde aerox 3 wireless 800tl ye kaçırdığımdan beri aeroxlara bakmıyorum o fiyatlar ne öyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,749
İsim
Murat Orhan
Black fridayde aerox 3 wireless 800tl ye kaçırdığımdan beri aeroxlara bakmıyorum o fiyatlar ne öyle
Allahtan almamışsin dertten kurtarmışsin kendini. Kötü bir mouse

anladım hocam alıcak olursam bende konu açarım o zaman :D şuan Rival 650 sapa sağlam hayla kullanıyorum fiyat olarak tuzlu evet ben zamanında baya uyguna aldım şu zamanda daha iyileri varsa onlara bakılır ama diğer ürünlerini de denediğim için önerdim sadece.
Yanlış anlama iyi niyetle önerdiğini zaten biliyoruz biz de sadece ek olarak açıklamak istedik neden alınmayacağını. Canımsın

A950 proyu mutlaka araştırıcam teşekkür ederim. Araştırırken razera çok takıldım eğer bir fikriniz var ise viper v3 hyperspeed hakkında ne düşünüyorsunuz ?
A
950
Pro
4
K

Şuan bu fiyata alinabiliyorken üstüne çıkmaya gerek yok gerçekten. İnanın yoksa viper V3 onerirdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Ertekin
Allahtan almamışsin dertten kurtarmışsin kendini. Kötü bir mouse

Yanlış anlama iyi niyetle önerdiğini zaten biliyoruz biz de sadece ek olarak açıklamak istedik neden alınmayacağını. Canımsın

A
950
Pro
4
K

Şuan bu fiyata alinabiliyorken üstüne çıkmaya gerek yok gerçekten. İnanın yoksa viper V3 onerirdim.
Tamamdır çok teşekkür ederim. Bu kadar övdüğünüze göre bu mouseta vardır bir hikmet garanti olayında bir sorun yaşamazsın dedin umarım öyle olur 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,749
İsim
Murat Orhan
Tamamdır çok teşekkür ederim. Bu kadar övdüğünüze göre bu mouseta vardır bir hikmet garanti olayında bir sorun yaşamazsın dedin umarım öyle olur 😂
Yüzde 2 3 bir risk vardır en baba o da fabrikasyon hatalı ürün gelmesi lazım. Şimdiye kadar alıp soeun yaşayan bir Allah'ın kulu çıkmadı içiniz rahat dahat olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,061
Üyeler
156,271
Son üye
Anfeidrol
Top Bottom