Neler Yeni

🔥İndirim GLORİOUS MODEL I İNCE HESAPTA 799 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Sinan Yüksel

Aktif olarak kullandığım mouse. Piyasada kendi fiyatında rakibi yoktur fiyatının çok üstünde kalitesi bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse ben 900 liraya indirimdeyken almıştım şu an çok daha ucuz tavsiye ederim düşünenlere. Orta-büyük eller gayet rahat edecektir pence tutusuna uygun elede tam oturuyor terletme yapmıyor.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Yanindaki tuslar oyun sırasında sorun cikarmaz mi, yanlışlıkla basmak gibi?

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
ibrahim can

Aktif olarak kullandığım mouse. Piyasada kendi fiyatında rakibi yoktur fiyatının çok üstünde kalitesi bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse ben 900 liraya indirimdeyken almıştım şu an çok daha ucuz tavsiye ederim düşünenlere. Orta-büyük eller gayet rahat edecektir pence tutusuna uygun elede tam oturuyor terletme yapmıyor.
Bende aktif olarak kullanıyorum çok memnunum.
kaç aydır kullanıyosunuz

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Turan Durmaz
1 yıldan fazla oldu 550 ye almıştım çok güzel mouse ergonomisi tam benlik boyutu da büyük el için idare eder daha önümüzde uzun yıllar var.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
ibrahim can
1 yıldan fazla oldu 550 ye almıştım çok güzel mouse ergonomisi tam benlik boyutu da büyük el için idare eder daha önümüzde uzun yıllar var.
hiç basmama gibi olayları oldu mu

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
Bunun yerine önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Yoksa bunu almayı düşünüyorum.

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Yiğit Erdem

Alınır mı

LoserIl

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,451
Üyeler
151,231
Son üye
leonidasdc