Neler Yeni

🔥İndirim GLORİOUS MODEL I İNCE HESAPTA 799 TL

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Cenk Yalçın
ALınır mı beyler çok ihtiyacım var ellerim küçük işe yarar mı ?
Bunun yerine önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Yoksa bunu almayı düşünüyorum.
hiç basmama gibi olayları oldu mu
Yanindaki tuslar oyun sırasında sorun cikarmaz mi, yanlışlıkla basmak gibi?

Aktif olarak kullandığım mouse. Piyasada kendi fiyatında rakibi yoktur fiyatının çok üstünde kalitesi bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse ben 900 liraya indirimdeyken almıştım şu an çok daha ucuz tavsiye ederim düşünenlere. Orta-büyük eller gayet rahat edecektir pence tutusuna uygun elede tam oturuyor terletme yapmıyor.
Ben 1000 lirayken almıştım hiç pişman değilim elim biraz büyük ama orta da denilebilir zaten kutusunda bile orta ve büyük eller için uygundur yazıyor. Çok premium bir hissiyatı var kutusu falan çok güzel zaten hafif bir mouse yanlış hatırlamıyorsam 69gr bence çok uygun bir ağırlık daha hafif olunca mouse kalkıyor istemeden (bunda bile nadirende olsa kalkıyor) rgbsi çok güzel utanmasa odayı aydınlatacak. Uygulama arayüzünden vb. Memnunum hassasiyetleri falan çok iyi. Yandaki tuşa çok kısa zamanda alışıyorsunuz. Ergonomisi çok güzel. Kesinlikle alınır hemde indirime girmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Glorius model o, indirimde mi bilmiyorum ama güzel mouse onu almayı düşünmüştüm sonra vazgeçtim model I bana daha ergonomik geldi

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
100 TL daha pahalı kral Peki Stellseries Rival 3 mü yoksa O modeli mi benim gerçekten acil ihtiyacım var ondan soruyorum hazır konu açılmışken

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
100 TL daha pahalı kral Peki Stellseries Rival 3 mü yoksa O modeli mi benim gerçekten acil ihtiyacım var ondan soruyorum hazır konu açılmışken
Rival 3'te scroll kronik sorunluydu sanırım. Kısa sürede bozuldu diyenler görmüştüm ama yine de araştırmakta fayda var.

egefitness

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mehmet
deathadder dan geçicem hızlı alışırmıyım?

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Cenk Yalçın

~helloworld

80+ Bronze
büyük el için mükemmel mouse 4 ay kullandım içinden geçtim mousenin servis değişim verdi sıfırını aldım daha açmadım kutusunda. 4 ayda bozmamın sebebi mouseyi çok sert kullanıyorum sol tıkı çift yapmaya başladı :D abartı seviye sert basıyorum istemsiz. Yoksa güzel mouse.

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yiğit Erdem
Ben 1000 lirayken almıştım hiç pişman değilim elim biraz büyük ama orta da denilebilir zaten kutusunda bile orta ve büyük eller için uygundur yazıyor. Çok premium bir hissiyatı var kutusu falan çok güzel zaten hafif bir mouse yanlış hatırlamıyorsam 69gr bence çok uygun bir ağırlık daha hafif olunca mouse kalkıyor istemeden (bunda bile nadirende olsa kalkıyor) rgbsi çok güzel utanmasa odayı aydınlatacak. Uygulama arayüzünden vb. Memnunum hassasiyetleri falan çok iyi. Yandaki tuşa çok kısa zamanda alışıyorsunuz. Ergonomisi çok güzel. Kesinlikle alınır hemde indirime girmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Glorius model o, indirimde mi bilmiyorum ama güzel mouse onu almayı düşünmüştüm sonra vazgeçtim model I bana daha ergonomik geldi
Benim elime sadece razerın deathadder serisi oturuyor o yüzden çok önem veriyorum alacağım mouse a

Dagh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Dağhan Yavuzer
Şöyle bi 500 lere duşsede kapsak

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru