Neler Yeni

glorious model o minus nasıldır

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
Bütçe
1350
glorious model o minus nasıldır alınır mı 1350 tl bütçem var veyaz kablolu mouse istiyorum fps oyuncusuyum

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sensörü malzeme kalitesi kötü https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyaz kesinlikle şart değilse siyah olanın düz hali daha iyi olur ama ikisi de model o dan çok daha iyi

sensörü malzeme kalitesi kötü https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyaz kesinlikle şart değilse siyah olanın düz hali daha iyi olur ama ikisi de model o dan çok daha iyi
hocam yalnız kablosuz gözüküyor kablolu kullanmanın yolu var mı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
hocam yalnız kablosuz gözüküyor kablolu kullanmanın yolu var mı
kabloyu takarsanız kablolu da kullanılır fakat gecikme açısından diyorsanız arada fark olmaz kendim de kablosuz kullanıyorum uzun süredir arada en ufak fark yok 2.4 ghz alıcılı olduğu için

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
kabloyu takarsanız kablolu da kullanılır fakat gecikme açısından diyorsanız arada fark olmaz kendim de kablosuz kullanıyorum uzun süredir arada en ufak fark yok 2.4 ghz alıcılı olduğu için
yok hocam gecikmeden deil oyunda falan pili biter sinirlenirim

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
yok hocam gecikmeden deil oyunda falan pili biter sinirlenirim
pili bittiğinde kablolu devam edersiniz sıkıntı olmaz ben genelde gece şarja takıyorum gün içinde kablo derdi olmuyor

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ateş
pili bittiğinde kablolu devam edersiniz sıkıntı olmaz ben genelde gece şarja takıyorum gün içinde kablo derdi olmuyor
tamam hocam peki sağolun alacağım

Top Bottom