Neler Yeni

Glorious Model O Wireless alınır mı?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Aerox 3 Wireless ile karşılaştırdığımızda hangisini tercih edersiniz?
dostum ben de bu ara mouse arayışı içerisindeyim aerox 3 wireless model o wireless kadar iyi değil ve küçük elin kaç cm ?

myhtai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Babur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum ben de bu ara mouse arayışı içerisindeyim aerox 3 wireless model o wireless kadar iyi değil ve küçük elin kaç cm ?
Hocam elim çok büyük diyemem. Orta parmaktan bileğime kadar ölçtüm, 17 cm civarı diyebilirim. Claw tutuyorum bir de.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Hocam elim çok büyük diyemem. Orta parmaktan bileğime kadar ölçtüm, 17 cm civarı diyebilirim. Claw tutuyorum bir de.
Benim elim 18cm palm tutuşta parmaklarım dışarda kaldı ama siz claw tutuşla kullanacaksanız alınabilir bi mouse

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Peki özellik olarak Model O Wireless mı Aerox 3 Wireless 2022 mi?
Hocam şimdi sensörlere bakarsak model o bamf sensör kullanıyor pixartla ortak olarak üretilmiş wireless sensör 400 ıps 19000dpı ve 50g aerox 3 wireless ise truemove air bu da pixartla ortak çıkarılan bi sensör 16000dpi 400ıps ve 40g aradaki tek fark sensör açısından g kuvveti onu da senin anlaman imkansız gibi bir şey zaten switch konusuna gelirsek model o 20mn tıklama Ömürlü omron switch kullanıyor aerox 3 ise 80 milyon tıklamalı switchler kullanıyor burda tercih size kalmış yani 2 mouse da 3 sene rahat sorunsuz gidecektir iki mouse da 1000hz ve 1ms tepki süresine sahip açıkçası aerox 3 malzeme kalitesi bana pek iyi gelmedi glorius hiç deneyimlemedim o yüzden en iyisi siz mağazaya gidin ve elinize en iyi oturanı alın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,444
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom