Neler Yeni

Gmail birden fazla android oturumları

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
İyi forumlar, 10 gün önce bilgisayarıma trojan bulaşmıştı. Bir adet gmail hesabıma erişimi kaybettim fakat diğer gmail hesaplarıma erişebiliyorum. Android telefonumda "oturum açtığınız cihazlar" bölümünde farklı bir isimde oturum görüyorum. Aslında bu benim telefonumun ismi gibi duruyor. Ve "aynı cihazda birden fazla etkinlik oturumu olabilir" yazıyor.

Merak ettiğim telefonuma da virüs bulaşmış olabilir mi ? Yoksa kendi oturumumun kopyası gibi bir şey mi ? Siz de telefonuzdan bakıp aynı durumun olup olmadığına bakabilir misiniz ? Teşekkürler

Ekler

• Screenshot_20240610-115948_Google Play services.jpg
    Screenshot_20240610-115948_Google Play services.jpg
    88.2 KB · Hit: 24
  • Screenshot_20240610-114618_Google Play services~2.jpg
    Screenshot_20240610-114618_Google Play services~2.jpg
    50.6 KB · Hit: 18

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yardımcı olabilecek yok mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Kutlu
İyi forumlar, 10 gün önce bilgisayarıma trojan bulaşmıştı. Bir adet gmail hesabıma erişimi kaybettim fakat diğer gmail hesaplarıma erişebiliyorum. Android telefonumda "oturum açtığınız cihazlar" bölümünde farklı bir isimde oturum görüyorum. Aslında bu benim telefonumun ismi gibi duruyor. Ve "aynı cihazda birden fazla etkinlik oturumu olabilir" yazıyor.

Merak ettiğim telefonuma da virüs bulaşmış olabilir mi ? Yoksa kendi oturumumun kopyası gibi bir şey mi ? Siz de telefonuzdan bakıp aynı durumun olup olmadığına bakabilir misiniz ? Teşekkürler
Oturumunu çıkar diğer cihazın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer seninse telefon sende atilirsin o şekilde anlarsin

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Kutlu
Oturumu kapattım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşimde iphone var onun telefonunda da 2 oturum vardı, fakat annemin ve babamın telefonlarında tek oturum var.
Başka telefon kullanırken orda yaptığınız giriş kalmış olabilir oturumu kapatıp virüs taraması yapın ayrıca hesap güvenliğini sağlayin

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih

Ekler

• Screenshot_20240610-201656_Google Play services.jpg
    Screenshot_20240610-201656_Google Play services.jpg
    147.9 KB · Hit: 11

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
Evet var ana mailimde senin gibi 7 tane isimsiz android girişli için rahat olmazsa çıkış yap ama bunun sebebi farklı diye biliyorum
Bana da sebebi farklı gibi geliyor ama çıkış yapıyorum bir zaman sonra tekrar karşıma çıkıyor, resimdeki gibi

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Alihan YILMAZ
Annen veya baban seni denetliyor olabilir.

Top Bottom