Neler Yeni

Gmail hesabim calindi

Tuna03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna
Benim pc ye rat atilar ve valorant olan gmailimi caldilar telefon numarayi falan degistirdiler ne yapmaliyim

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre
Benim pc ye rat atilar ve valorant olan gmailimi caldilar telefon numarayi falan degistirdiler ne yapmaliyim
Valla hocam kurtarabildiğinizi kurtarın gerisine yapacak bir şey yok geçmiş olsun.Üstüne iyi bir format atıp şifreleri tekrar değişin çünkü bazı ratlar her pcyi açtığınızda açılıp kapanıyor bilgi yolluyor bazıları yolladıktan sonra siliniyor ayrı ayrı olayları var.

Tuna03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla hocam kurtarabildiğinizi kurtarın gerisine yapacak bir şey yok geçmiş olsun.Üstüne iyi bir format atıp şifreleri tekrar değişin çünkü bazı ratlar her pcyi açtığınızda açılıp kapanıyor bilgi yolluyor bazıları yolladıktan sonra siliniyor ayrı ayrı olayları var.

Tuna03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna
ya bu olay 6 ay once oldu hepsini kurdtardim bitek o gitti ve baya uzulmustum cubku baya para yatirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google support başvur.
google support copp hic bise anlamiyom

Tuna03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Gmailimi yaziyorum sifreyi de yapiyorum diyoki su telefona kod gelcek yada su telefona evet e tiklayin tamam da o telefon zaten bende yok sorun o napcam
"Bu telefona erişimim yok" yada" başka bir yöntem dene" gibi seçenekler çıkması lazım. İyi bak oralara.

Tuna03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna
Top Bottom