Neler Yeni

GMK87 Klavye Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Attila Alpaslan
Bütçe
3300
Selamlar, yaklaşık 3200-3300 TL bütçem var, GMK87 dizmeyi düşünüyorum. Aliexpress'ten korka korka 1650 TL'ye alıyorum GMK87 kasasını, tabii keycaps ve switch lazım. Switchleri amazon üzerinden almak istiyorum.
bana;
ışık geçiren krem rengi keycaps,
Tıklama hissi ortalara doğru olan, çok güç gerektirmeyen bir blue switch
bunların önerisini yapabilir misiniz?
Işık geçirdiği sürece farklı şekilli şukullü keycaps önerisi de alabilirim, ama ışık geçirsin.
dediğim gibi bunlara toplam 3200-3300 TL bütçe ayırdım.

Bu arada Aliexpress'te sorun çıkar mı? Sorun çıkarsa gerekeni yaparlar mı ben bunlardan korkuyorum.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ege
Selamlar, yaklaşık 3200-3300 TL bütçem var, GMK87 dizmeyi düşünüyorum. Aliexpress'ten korka korka 1650 TL'ye alıyorum GMK87 kasasını, tabii keycaps ve switch lazım. Switchleri amazon üzerinden almak istiyorum.
bana;
ışık geçiren krem rengi keycaps,
Tıklama hissi ortalara doğru olan, çok güç gerektirmeyen bir blue switch
bunların önerisini yapabilir misiniz?
Işık geçirdiği sürece farklı şekilli şukullü keycaps önerisi de alabilirim, ama ışık geçirsin.
dediğim gibi bunlara toplam 3200-3300 TL bütçe ayırdım.

Bu arada Aliexpress'te sorun çıkar mı? Sorun çıkarsa gerekeni yaparlar mı ben bunlardan korkuyorum.
Aliexpressde sıkıntı çıkmaz satıcı iyiyse. Para birimini dolar yaparsan çoğu ürünü daha uyguna alabilirsin. Switch olarak akko bakabilirsin
Belki v3 cream blue hoşuna gidebilir. Keycaps olarak gene aliexpressten isteklerine bağlı pbt herhangi bir keycaps bakabilirsin. Düz pbt bir şey atayım yinede
Ürünleri her alırken yeni hesap aç ilk indirim olsun. Switchten 45 tane satılıyor toplam 90 alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Attila Alpaslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aliexpressde sıkıntı çıkmaz satıcı iyiyse. Para birimini dolar yaparsan çoğu ürünü daha uyguna alabilirsin. Switch olarak akko bakabilirsin
Belki v3 cream blue hoşuna gidebilir. Keycaps olarak gene aliexpressten isteklerine bağlı pbt herhangi bir keycaps bakabilirsin. Düz pbt bir şey atayım yinede
Ürünleri her alırken yeni hesap aç ilk indirim olsun. Switchten 45 tane satılıyor toplam 90 alırsın.
Hocam sağolun her soruma cevap veriyorsunuz, Akko switchlerin ömrü kısa diye baya yorum gördüm amazon üzerinde, bu doğru mudur sizce? Uzun ömürlü bişeyler arıyorum da.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ege
Hocam sağolun her soruma cevap veriyorsunuz, Akko switchlerin ömrü kısa diye baya yorum gördüm amazon üzerinde, bu doğru mudur sizce? Uzun ömürlü bişeyler arıyorum da.
İlk kere duydum. Yorumları atarsanız merak ettim bakarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Attila Alpaslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk kere duydum. Yorumları atarsanız merak ettim bakarım.
Burada özellikle 3 yıldız ve altı için o gibi sorunları yazmışlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,128
Üyeler
141,944
Son üye
hakan.123proxkraltr
Top Bottom