Neler Yeni

🚨PCH GOAT V4 SMOKİN SİSTEM GELİYOR🚨

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,343
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
yok hocam takmak değil, sadece attığı storyde açıklamadığı için ortalığı karıştırmış gibi oldu :D
Yok aksine önlem alınıyor beklesin millet de ya ne olur ki adam elinden geleni yapıyor zaten

Fatih Nar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Fatih Nar
e bu sefer de kuyruk oluşur saatler öncesinden dükkanların önünde, ya da al-satçılar alır web üzerinden olursa. benim bildiğim PCH bunlar olmasın diye böyle bir sistem yapıyordu diğer Goat ürünlerinde
Kuyruk olabilir evet ama bu şekilde son kullanıcının ulaşması daha kolay olacaktır. Al satçılar zaten hep tetikte. 1 gün sonra satışa açılırsa o sırada işte olan müsait olmayan alıcılar için bir sans olacaktır

baibars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Umut
Vatan'ın sunduğu fibabank alışveriş kredisi geçerli oluyor mu bu sistem için bilen var mı?
Goat v3'de nasıldı ödeme seçenekleri illa taksit ya da peşin mi yoksa o şekilde alışveriş kredisi var mıydı?

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Yusuf
Şu al sat yapanları Allah bildiği gibi yapsın, adamlar durumu olamayanlar uyguna teknolojiden yararlansın diye uğraşıyor bunlar para para para, git paranı başka yerde kazan bu ne be
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes fırsatçı olmuş

serhatkara34

80+ Bronze
Şu al sat yapanları Allah bildiği gibi yapsın, adamlar durumu olamayanlar uyguna teknolojiden yararlansın diye uğraşıyor bunlar para para para, git paranı başka yerde kazan bu ne be

Herkes fırsatçı olmuş
durumu olan adam zaten bu işlerlede uğraşmaz konuşmalarınız bana çok boş geliyor sende alıp satıyorsun belli :D

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Kürşat

Herkes fırsatçı olmuş
Ticaret ne zamandan beri fırsatçılık oldu

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Kürşat
durumu olan adam zaten bu işlerlede uğraşmaz konuşmalarınız bana çok boş geliyor sende alıp satıyorsun belli :D
Harbiden bence de çok boş. 25lik pc 20 olduysa adam alıp 23 24'e satacak 3-4 bin lira için 20bin bağlamak bile risk zaten

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Kadir
Harbiden bence de çok boş. 25lik pc 20 olduysa adam alıp 23 24'e satacak 3-4 bin lira için 20bin bağlamak bile risk zaten
25lik pc yi maksimum 23 e satabilir zaten 20yi vadeliye bağlasa 2 ayda kardan çok faizden bile kazanıyor ürün alıp satmak mantıklı değil artık borsa da gram altında hiç değilse faizde dahi daha iyi getiri var. Trader gibi aldığını birkaç gün içinde iyi karla alıp satabiliyorsan durum farklı sadece
ekran kartı fiyatına sistem satılıyordu o dönem alıp satanlar dışında ciddi getiri sağladığını düşünmüyorum o dönem ben de alıp sattım artık mantıksız getirisi enflasyona yeniliyor

baibars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Umut
Goat v3 ilk çıktığında alıp hiç açmadan şimdi halen satan düşük zekalılar var o 6 aydaki zararlarını kafaları basmıyor. Alıp bir kaç güne satsan iyi ama 1-2 ay sonra bile enflasyondan dolayı aslında kar etmemiş oluyorsun. 6 ay ise direkt zarar yazıyor. Allah herkese akıl nasip etsin.
Burada da alıp satana bir şey demem serbest piyasa sonuçta ama hemen satamayacaksanız zarara girersiniz. O paraya altın alsanız daha iyi bir yatırım haberiniz olsun.

galeyanageldim

80+ Bronze
Ne? Bu gerçek mi? Eğer öyleyse çok sağlam geliyor sanırım
IMG_1111.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom