Neler Yeni

God of war oyun sıcaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdulkadir
Laptobum hp victus 16 r0035 nt
İşlemci si intel vore i5 13500h
Ekran kartı rtx4060
God of war oyununu oynarken 80 ,97 arası sıcaklık gördüm ve 2,3 defa da saniyelik 100 derece gördüm ne yapmam lazım normalmi fazlamı

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
yüksek bi sıcaklık. Oyun oynarken laptopun altını yükseltin yani laptop soğutucu alın veya sadece kenarlarından destek alacak altını boş bırakacak şekilde yükseltip oynayın. Arkadaşım telefon kutuları ile yapmıştı derecelerde ciddi bir düşüş oluyor.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mehmet Akca
Laptoplar genel anlamda yüksek sıcaklıklarda çalışır arada çıkıyorsa çok sorun olmaz ama sürekli 95 100 derecelerde geziyorsa ilerisi için sıkıntı olabilir.Laptop soğutucu alarak bir nebze cihazınızı rahatlatabilirsiniz. Cihazının 7 8 aylıksa kaliteli bir termal macun ile termal macun yenilemesi yapabilirsiniz. Bundan da çözmezse büyük ihtimalle çözer son olarak undervolt ile çözebilirsiniz tabi onunda eksi yönleri olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdulkadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yüksek bi sıcaklık. Oyun oynarken laptopun altını yükseltin yani laptop soğutucu alın veya sadece kenarlarından destek alacak altını boş bırakacak şekilde yükseltip oynayın. Arkadaşım telefon kutuları ile yapmıştı derecelerde ciddi bir düşüş oluyor.
Laptoplar genel anlamda yüksek sıcaklıklarda çalışır arada çıkıyorsa çok sorun olmaz ama sürekli 95 100 derecelerde geziyorsa ilerisi için sıkıntı olabilir.Laptop soğutucu alarak bir nebze cihazınızı rahatlatabilirsiniz. Cihazının 7 8 aylıksa kaliteli bir termal macun ile termal macun yenilemesi yapabilirsiniz. Bundan da çözmezse büyük ihtimalle çözer son olarak undervolt ile çözebilirsiniz tabi onunda eksi yönleri olacaktır
Çalışma masası varya beyler klasik arka tarafı kapalı havadar olmamasındanda olmuş olabilirmi çünkü farklı masada rdr de oynadım bu kadar sıcaklık görmedim max 90 gördüm

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mehmet Akca
Çalışma masası varya beyler klasik arka tarafı kapalı havadar olmamasındanda olmuş olabilirmi çünkü farklı masada rdr de oynadım bu kadar sıcaklık görmedim max 90 gördüm
Büyük ihtimalle hava sirkülasyonu iyi olmamışsa çok ısınmaz olabilir. Ama yine de siz laptobunuzun alt ızgaralarına uygun bir soğutucu alırsanız daha verimli olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,640
Üyeler
156,642
Son üye
nietzsche
Top Bottom