Neler Yeni

God of War sistem yetiyor ama drop yiyip oyundan atıyor

Arkadaşlar sistemim God of War için yeterli ama sebebini anlamadığım bir şekilde kasıyor ilk 1 dakika içinde ve oyundan atıyor. Drvier güncel silip yükledim az önce vatandaydım aldığım yerde işlemci soğutucuda taktırdım diğer oyunlar için yani orada denedik orada da drop yedi sorunun devam etmesi halinde garantiye verebileceğimi söylediler başka bir sorundan kaynaklı olabilir mi sizce? işlemci ryzen 5 5600 anakart a520m ekran kartı rx 6700 ram 2x8 gskıll 3200 mhz

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,333
İsim
Emre siyah
oyun orjinal değilse olabilir oyun ayarlarını yanlış yapmış ola bilirsiniz

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Oyun orjinal stemaden aldım
Ekran kartını ddu ile silip whql versiyon indirip temiz kurulum yapın. Yüklendikten sonra amd software açıp ekran kartı ayarlarından e sporu seçin ve alttaki super resolution freesync ve gözüken tüm tikli olan seçenekleri kaldırın. Ek seçeneklerde kalite seçili olan bir ayar vardı onuda performans olarak ayarlayarak yeniden kaydedin ve oyunu tekrar deneyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını ddu ile silip whql versiyon indirip temiz kurulum yapın. Yüklendikten sonra amd software açıp ekran kartı ayarlarından e sporu seçin ve alttaki super resolution freesync ve gözüken tüm tikli olan seçenekleri kaldırın. Ek seçeneklerde kalite seçili olan bir ayar vardı onuda performans olarak ayarlayarak yeniden kaydedin ve oyunu tekrar deneyin.
Birde görüntü ayarlarından monitörün kaç hertzde olduğunu kontrol edin.

Top Bottom