Neler Yeni

Çözüldü✓ Görüntü gelmiyor A520m plus

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Fatih kuş
Hocam hdmi kabsu ekran kartına tam girmiyor olabilir, hdmi kablosunun üstündeki plastik kısmı kesip tam giriyor mu diye kontrol edebilirsin bazı kasalardan ötürü olabilir bu durum.
Yok tam giriyor hayır hangi parçadan kaynaklandığını anlasam ona göre bir şey yapacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Rami 4 slotta ayrı ayrı denedim silgiyle ucunu sildim bir kırılma vs yok gibi duruyor işlemci fanları ve kasa fanları dönüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörde bir problem yok hem Tivibu hem laptopa bağladım bir arıza vs yok farklı hdmı kablosuylada denedim gene görüntü vermedi
Eski ekran kartın uefi destekli değilse csm açmadan görüntü alamayabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Ayni sorun HD 6850de yaşamıştım başka bir kart takip csm açtım uefiden çıkardım anakarti o şekilde düzelmişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapmamı önerirsiniz hocam ekran kartı değiştirmemi mi
Uefi destekli güncel bir kart ile yüksek ihtimal çalışacaktır sistem. Suanki durumda elindeki parçalarda sorun yoksa en son bu kaliyor

Farway

80+ Silver
Statik elektrik olabilir bu arada. Pc fişini çek, bios pilini sök, power düğmesine 1 dk basılı tut sonra tak pili çalıştır pc yi bakalım gelecek mi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
Statik elektrik olabilir bu arada. Pc fişini çek, bios pilini sök, power düğmesine 1 dk basılı tut sonra tak pili çalıştır pc yi bakalım gelecek mi.
Statk elektrik olsa PC çalışmaz bı arkadasta ekran gelmiyor.

Farway

80+ Silver

Farway

80+ Silver
Top Bottom