Neler Yeni

Google Chrome Adblock-plus Youtube artık reklam çıkıyor. Yardım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
Beyler son 1 haftadır farkına vardım. Youtube reklam sorununu çözmüş gibi güncel olarak kullandığım Adblock plus bir işe yaramaz oldu. Mağazadan bir kaç tane daha reklam engelleyici denedim ama sonuç nafile her video reklam dolu. Sizlerde farkına varmışdırsınız belki ? Yok mu iyi bir reklam engelleyici işe yarıyan. Opera kral hala opera kullanmayanlar kaldımı tarzı boş yorum atmayın. RİCA

Google Chrome güncel durumda
83.0.4103.116 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dostum en az ram kullanan ve en başarılı adblocker Nano Adblocker kendim de kullanıyorum 2.5 ay önce falan sistem aldım 1 tane reklam görmedim. En iyisi budur bu camiada, onu ve yanında Nano Defender'ı indirmeni öneririm bu Defender ise bazı sitelere girince adblock açık lütfen kapatın uyarısını kaldırıyor. Gayet iyi ikililer.

Son düzenleme:

VitoScaletta

80+ Gold
Dostum en az RAM kullanan ve en başarıl adblocker Nano Adblocker kendim de kullanıyorum 2.5 ay önce falan sistem aldım 1 tane reklam görmedim. En iyisi budur bu camiada, onu ve yanında Nano Defender'ı indirmeni öneririm bu Defender ise bazı sitelere girince adblock açık lütfen kapatın uyarısını kaldırıyor. Gayet iyi ikililer.
umarım işimize yarar adamsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum en az RAM kullanan ve en başarılı adblocker Nano Adblocker kendim de kullanıyorum 2.5 ay önce falan sistem aldım 1 tane reklam görmedim. En iyisi budur bu camiada, onu ve yanında Nano Defender'ı indirmeni öneririm bu Defender ise bazı sitelere girince adblock açık lütfen kapatın uyarısını kaldırıyor. Gayet iyi ikililer.
2 sinide ekledim ama sağ üstte gözükmüyolar neden

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tebernüş
Yöntemi bende denedim sorunsuz çalışıyor. Sürekli karşıma çıkan reklamlardan bıkmıştım...

Özellikle Google reklam ajanslarına büyük darbe olmuş. Bu işi ticarete dökenler tekrar düşünür sanırım... İnsanı bıktırana kadar reklam olmaz ki kardeşim. Bknz; wix.
google reklam ajansı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom