Neler Yeni

Google hesabım çalınmıştı sizce bir sorun olurmu

BerKns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berk Kansu
1-2 sene önce ana google hesabım çalınmıştı ve 2 tane farklı cihaz vardı sonra onları çıkarttım hesaptan cihazların adlarını tam hatırlamıyorum sonra geçen aylarda 10 tane bomboş duran hesabım var bunları sileyim dedim silerken bir hesabıma başka bir cihazdan girilmiş olduğunu gördüm telefon numarası değiştirilmemiş bu hesapta telefonumda öylece duruyordu girilmiş bir şekilde sonra o cihazı çıkardım ve hesabı sildim hesapları silerken karşıma çıkmasaydı bile böyle bir durumda yine hesabı silerdim sizce başıma bir sorun gelirmi??

Bieshala

80+ Bronze
1-2 sene önce ana google hesabım çalınmıştı ve 2 tane farklı cihaz vardı sonra onları çıkarttım hesaptan cihazların adlarını tam hatırlamıyorum sonra geçen aylarda 10 tane bomboş duran hesabım var bunları sileyim dedim silerken bir hesabıma başka bir cihazdan girilmiş olduğunu gördüm telefon numarası değiştirilmemiş bu hesapta telefonumda öylece duruyordu girilmiş bir şekilde sonra o cihazı çıkardım ve hesabı sildim hesapları silerken karşıma çıkmasaydı bile böyle bir durumda yine hesabı silerdim sizce başıma bir sorun gelirmi??
Ben Bir Şey Olacağını Zannetmiyorum.

zClutcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
Linklere basma,Ayrıca Bilmediğin Bişeyler İndirme,Yeni Hesabına bişeyler olmaz öyle.

ßeta

80+ Bronze
Telefonuna daha önce apk ile virüs bulaşmış olabilir telefonu resetleyebilirsin.

BerKns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berk Kansu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birde önceden 1-2 sene önce ana hesabıma giriş yapan cihazlardan biri girmiş ve ne zamandır hesabımda olduğunu bilmiyorum

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Seni de her yoldan geçen ziyaret etmiş. Nasıl başarıyorsun hesabını çaldırmayı?
Telefonunu sıfırla ve yeni bir hesap aç. Onu da çaldırmamaya bak. Bankacılık işlemleri için kullanma sakın. Yine çaldırabilirsin ve bu sefer pahalıya patlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,836
Üyeler
151,815
Son üye
eser_12323
Top Bottom