Neler Yeni

GPon Fiber Altyapım Var Hangı Sağlayıcı Daha Iyıdır Ve Modem Tavsıyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Arkadaşlar Turk Telekomdayım 24Mbps Alıyorum Bu Yıl Aralık Ayında Taahütüm Bitiyor Netspeed Gıbırnet Millenicom Bu 3 Unden Bırıne Gecmeyı Dusunuyorum 100MBPS Hız Veriyorlar 8 De Upload Hepsı Aynı Ama Fıyatları Ve Musterı Memnunıyetını Bılmıyorum Kullanan Varsa Yardımcı Olabılırmı Acaba Ve Bırde Bana Modem Lazım Modem Almak Istıyorum Çok Pahalı Olmayan Modem Onerebılırmısınız 200 TL ıle 400 TL Arası Normal Turk Telekom Modemlerınden Daha Iyı Olsun Bana Yeter Ev Çok Büyük Yardımcı Olursanız Sevınırım

RaMo55

80+
Gbon Fiber alt yapısı en sorunsuz alt yapı.
Firmalardan beklentin nedir bu önemli ping mi istiyorsun yoksa sadece Google girsem yeter mi diyorsun ?
2 yıldır gbon fiber alt yapısı üzerinden Comnetten hizmet alıyorum benim beklentilerimi karşılıyor ve gelişen firma.
Daha bu hafta kendi mobil uygulamaları çıktı.
Benim beklentilerim farklı senin farklı olabilir. Comnet,Gibirnet, Netspeed bu firmalardan hizmet almanı öneririm. Bunların hepsi bölgeden bölgeye ping değerleri değişiyor. Temsilcilerin bence çok önemi yok zaten işin düşmüyor fakat illa lazım dersen Netspeed 7/24 temsilcileri var ama ping olarak tatmin eder mi bilmiyorum.

Comnetin Facebook ve Telegram grubu var dilersen katılabilirsin.
Abullah kardeşimin Videosu buda.

Ekler

• HIZ TESTİ.png
    HIZ TESTİ.png
    137.4 KB · Hit: 38

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Türk telekom altyapısı ise aynı değerleri alırsın zatende müşteri hizmetleri , fiyati vb bunlara bakman gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gbon Fiber alt yapısı en sorunsuz alt yapı.
Firmalardan beklentin nedir bu önemli ping mi istiyorsun yoksa sadece Google girsem yeter mi diyorsun ?
2 yıldır gbon fiber alt yapısı üzerinden Comnetten hizmet alıyorum benim beklentilerimi karşılıyor ve gelişen firma.
Daha bu hafta kendi mobil uygulamaları çıktı.
Benim beklentilerim farklı senin farklı olabilir. Comnet,Gibirnet, Netspeed bu firmalardan hizmet almanı öneririm. Bunların hepsi bölgeden bölgeye ping değerleri değişiyor. Temsilcilerin bence çok önemi yok zaten işin düşmüyor fakat illa lazım dersen Netspeed 7/24 temsilcileri var ama ping olarak tatmin eder mi bilmiyorum.

Comnetin Facebook ve Telegram grubu var dilersen katılabilirsin.
Abullah kardeşimin Videosu buda.
Ping Değeri Benım Icın En Onemlı Unsur Bende Bır Oyuncuyum Yukleme Hızı 50 De Olsa Yeterlı Ama Neden Daha Yuksek Olmasın Sorun Yasamayayım Ve Pıngım Dusuk Olsun Istıyorum Turk Telekom Lanetınden Bıktım Usandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekom altyapısı ise aynı değerleri alırsın zatende müşteri hizmetleri , fiyati vb bunlara bakman gerekiyor.
Maaalesef Değerler Aynı Cıkmıyor Aynı Bınada Oturdugum Komsum Mıllenı Kullanıyor 7 8 Pıng Alıyor Ben 20 30 Bazen Les Gıbı Olup 2500 Pıng Aldıgım Oluyor Onun Degerlerı Hep Sabıt

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Ping Değeri Benım Icın En Onemlı Unsur Bende Bır Oyuncuyum Yukleme Hızı 50 De Olsa Yeterlı Ama Neden Daha Yuksek Olmasın Sorun Yasamayayım Ve Pıngım Dusuk Olsun Istıyorum Turk Telekom Lanetınden Bıktım Usandım

Maaalesef Değerler Aynı Cıkmıyor Aynı Bınada Oturdugum Komsum Mıllenı Kullanıyor 7 8 Pıng Alıyor Ben 20 30 Bazen Les Gıbı Olup 2500 Pıng Aldıgım Oluyor Onun Degerlerı Hep Sabıt
Ping biraz oyle sağlayıcının serverine bagali durumda o durumda turknet iyi diye biliyorum nerde oturuyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

RaMo55

80+
Ping biraz oyle sağlayıcının serverine bagali durumda o durumda turknet iyi diye biliyorum nerde oturuyorsun
Bağlı bile olsa sen yurt dışına İstanbul üzerinden çıkıyorsun marmara bölgesine oturan her zaman düşük ping alıyor firma fark etmiyor.
Pinginin düşük olması için pop noktası peering vb yatırımların olması lazım.
Speedtestteki pingine bakmayacaksın orada 2-3 ping alıyoruz diye oyunlara da o şekilde bağlanmıyoruz. Yurt dışına dolandırmadan direk çıkaran firma düşük ping verir

Kardeşim en iyi pingi Telekom'da alırsın. Oyunları WİFİ de oynarsan tabii ki pingin yüksek olur

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bağlı bile olsa sen yurt dışına İstanbul üzerinden çıkıyorsun marmara bölgesine oturan her zaman düşük ping alıyor firma fark etmiyor.
Pinginin düşük olması için pop noktası peering vb yatırımların olması lazım.
Speedtestteki pingine bakmayacaksın orada 2-3 ping alıyoruz diye oyunlara da o şekilde bağlanmıyoruz. Yurt dışına dolandırmadan direk çıkaran firma düşük ping verir

Kardeşim en iyi pingi Telekom'da alırsın. Oyunları WİFİ de oynarsan tabii ki pingin yüksek olur
Katılıyorum, oyunda bağlandığın sunucuya vb göre ping değişir.

Top Bottom