Neler Yeni

GPU Kullanımı 0 Hatası

kahuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Özgür
Ekran kartım bazen çalışmıyor. Monitöre görüntü geliyor. RGB aydınlatmaları çalışıyor. Fakat gpu kullanımı 0 gözüküyor.
Olay görüntüleyicisinde " nvlddmkm olay kimliği 14 hatası" gözüküyor. Bu hatanın olduğu günlerde yaşıyorum bu hatayı sanırım.
Bir de aygıt yöneticisine girdiğimde PCI aygıtı sürücüsü eksik yazıyor ama nvida aygıtına girdiğim zaman onda sorun gözükmüyor.

Ekler

• Aygıt 2.jpg
    Aygıt 2.jpg
    195.6 KB · Hit: 38
  • Aygıt 3.jpg
    Aygıt 3.jpg
    172.2 KB · Hit: 41

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Ekran kartım bazen çalışmıyor. Monitöre görüntü geliyor. RGB aydınlatmaları çalışıyor. Fakat gpu kullanımı 0 gözüküyor.
Olay görüntüleyicisinde " nvlddmkm olay kimliği 14 hatası" gözüküyor. Bu hatanın olduğu günlerde yaşıyorum bu hatayı sanırım.
Bir de aygıt yöneticisine girdiğimde PCI aygıtı sürücüsü eksik yazıyor ama nvida aygıtına girdiğim zaman onda sorun gözükmüyor.

kral attığın ss leri bi okusana driver yok diyor. geforce experience yükleyip driver yükledinmi?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,298
İsim
Semih Boran

PCI aygıtı diyenin donanım kimliğini internetten aratarak bulabilirsiniz. Teamviewer'dan kurabilirim istiyorsanız.

kahuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kral attığın ss leri bi okusana driver yok diyor. geforce experience yükleyip driver yükledinmi?
İkinci resmi gördünüz mü acaba? Ekran kartım som sürüme güncellenmiş durumda. Geforce experience de mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PCI aygıtı diyenin donanım kimliğini internetten aratarak bulabilirsiniz. Teamviewer'dan kurabilirim istiyorsanız.
Bulamadım bir türlü. Nasıl halledebiliriz?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
İkinci resmi gördünüz mü acaba? Ekran kartım som sürüme güncellenmiş durumda. Geforce experience de mevcut.

driver silme programı vardı dfu mu ne ordan silip geri güncelleyin

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,298
İsim
Semih Boran

Donanım kimliğini internetten aratın. Yapamıyorsanız teamviewerdan yardımcı olabilirim size.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,378
Üyeler
154,567
Son üye
Worrx
Top Bottom