Neler Yeni

🪙 GRAM ALTIN ÜRETİMİ YASAKLANIYOR! 🔥

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Gramlar zaten 24 ayar değil mi 22 ayar gram mı var ben daha geçen hafta aldım 2010 TL den hatta 2 tane bilezik aldım onlar 22 ayar
22 ayar da gram altin va4 hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Batuhan Öpöz
burda asıl amaç insanlara yastık altındakileri sattırmaktır çünkü altının yükselişine ve tl nin değer kaybedişinin önüne geçemiyolar aklınca vatandaşın aklıyla oynayıp yalan haber pompalayıp korkutup sattırmaktır altın altındır çamurada batsa altındır

eneskaya6

80+ Silver
Yeni dönemde özellikle 22 ayar ve 1 gram olarak üretilen altınlar için üretim yasağı getirilmeye kesin hazırlanıldığını belirterek
22 ayar olup satilan 1 gramlari mi sadece etkiliyor. Yoksa 24 ayar olan 1 gramlari da etkiliyor mu? Ful 24 ayar 1 gram altin var çünkü. Birde 22 ayar bilezikleri etkilemiyor dimi. Genel olarak anlasiliyor ama bunlar biseyi acikladiktan sonra uygulayana kadar hersey degisebiliyor.

22 ayar 1 gram alanlari anlamiyordum zaten neden alirsın ki

Palo DAYI

80+ Gold

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,241
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bende oyleyım suan merakla beklıyom
Bence öyle bişey olmaz hatta dünya altın üzerinden alışveriş yapacak gün gelecek ben öyle düşünüyorum ben ya altın alıyorum ya da dolar elime ne geçiyorsa az çok demiyorum sürekli alıyorum TL de durmasın da önemli olan o 300/500/2k/3k artık ne olursa atıyorum kenara birgün lazım olur o zaman gün yüzüne çıkarlar.

Palo DAYI

80+ Gold
Bence öyle bişey olmaz hatta dünya altın üzerinden alışveriş yapacak gün gelecek ben öyle düşünüyorum ben ya altın alıyorum ya da dolar elime ne geçiyorsa az çok demiyorum sürekli alıyorum TL de durmasın da önemli olan o 300/500/2k/3k artık ne olursa atıyorum kenara birgün lazım olur o zaman gün yüzüne çıkarlar.
bende sanmıyorum hocam ozellıkle askam ssatlerı boyle haberler cıkarılıp ortalık karıstırılıyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,241
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bende sanmıyorum hocam ozellıkle askam ssatlerı boyle haberler cıkarılıp ortalık karıstırılıyor
Ayn öyle herkes bişey söylüyor öyle doğruluk payının olduğunu düşünmüyorum bu haberin hatta altın daha da artacak dolar ile birlikte seçimden sonra zaten ayak seslerini duymaya başlarız.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,179
İsim
Oğuz
Saçmalık böyle bir şey olmasının mümkünatı yok. Milyarlarca gram altın vardır şu an vatandaşta. Kuyumcu almıyorsa ne olacakmış bunlar? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,625
İsim
Burak Karadağ
burda asıl amaç insanlara yastık altındakileri sattırmaktır çünkü altının yükselişine ve TL nin değer kaybedişinin önüne geçemiyolar aklınca vatandaşın aklıyla oynayıp yalan haber pompalayıp korkutup sattırmaktır altın altındır çamurada batsa altındır
Mantıklı bir fikir

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Kadir
Zaten 22 ayar altın alınmaz değer kaybediyor. 24 ayar alınmalı çoğu bilezik de zaten 24 ayardir altınla değer korumak isteyenler bu yüzden 24 ayar bileziklere yonelir veya saf işlenmemiş 24k altın alırlar gramaja göre
24 ayar bilezik hiç görmedim, 22 ayar bilezik genellikle satılıyor malum ekonomi de 14 ayarda moda oldu.

22 ayar altında değer kaybetmez al sat farkı her altında var artık kuyumcularda 24 ayarda da var çünkü kur baskılanıyor

Gram altına talep çok, altın bu yıl çok değerli olacak

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
24 ayar bilezik hiç görmedim, 22 ayar bilezik genellikle satılıyor malum ekonomi de 14 ayarda moda oldu.

22 ayar altında değer kaybetmez al sat farkı her altında var artık kuyumcularda 24 ayarda da var çünkü kur baskılanıyor

Gram altına talep çok, altın bu yıl çok değerli olacak
22 ayar 24 gram hocam yanlış yazmışım kusura bakmayin

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
Arkadalar bir kuyumcu olarak bir kac sey soylemek isterim.Yapma sansi cok dusuk ama hadi diyelim yapti. Yani siz bu altini kirik bir halde de getirseniz eritiprte getirseniz kuyumculardan alacaginiz para hep aynidir sonucta bunlar her turlu eritilik farkli urunlerde kullanilabilir ,biriktirmek icin uretilmis urunler.Ama bakan yine nasil oluyor da bu kadar piyasayadan ve isten uzak sacma sapan seyler söyleyebiliyor onu anlamiyorum.Yani elinizdeki altinlara bir sey olacagi yok dunyanin her yerinde satabildiginiz bir sey bu altin ama birikim icin de 22 ayar almayin kulce 24 ayar almaya ozen gosterin

TahinPekmez

80+ Silver
yalan kesinlikle inanmayin, 1000 yillik altin sahibi olsan da para etmiyormu, millet ne yapacak elindeki 22gr mi, kuyumcu almiyorum dese elinde mi patlayacak.

Top Bottom