Neler Yeni

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition alınır mı

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Grand Theft Auto IV: The Complete Edition steamde indirimde 32 TL gibi fiyatta neredeyse 4 ekmek parası verilirmi araba sürmek ve çatışmak için

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Grand Theft Auto IV: The Complete Edition steamde indirimde 32 TL gibi fiyatta neredeyse 4 ekmek parası verilirmi araba sürmek ve çatışmak için
Hikaye olarak müthiş. Arkada Dombra açıp Feltzer ile yanlarken lastiğin patlamasından daha güzeli yok 😍. Birkaç sorun var VRAM düşük görünüp ayar değiştirememe, başka bir nedenden ayar değiştirememe. Çözümleri çok kolay. YouTube'da sorunları yazsan çok sayıda çözüm videosu var.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hikaye olarak müthiş. Arkada Dombra açıp Feltzer ile yanlarken lastiğin patlamasından daha güzeli yok 😍. Birkaç sorun var VRAM düşük görünüp ayar değiştirememe, başka bir nedenden ayar değiştirememe. Çözümleri çok kolay. YouTube'da sorunları yazsan çok sayıda çözüm videosu var.
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim alacağım birazdan fiyat olarak uygun da geldi 5 ya da 6 çıkınca alana kadar devam

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim alacağım birazdan fiyat olarak uygun da geldi 5 ya da 6 çıkınca alana kadar devam
Hikaye anlatımı olarak çok güzel. İlk birkaç görev bence tüm GTA oyunlarında biraz kötü kalıyor ya da yüzlerce defa oynadığımdan öyle geliyor ama ilerleyince aşırı zevkli. GTA IV diğer GTA oyunları gibi açık dünya etkinliklerine yoğunlaşmıyor eğer öyle bir düşüncen varsa. En basitinden saç kestirme yok.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Alınır biraz sorunlu oyun

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Tolga
Bende alayım bari. SA yıllarca oynadım sıkılmadım ama 5 te nedense 1 haftada sıkılıyorum. Bide bunu deneyelim.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır biraz sorunlu oyun
4 ekmek fiyatı sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hikaye anlatımı olarak çok güzel. İlk birkaç görev bence tüm GTA oyunlarında biraz kötü kalıyor ya da yüzlerce defa oynadığımdan öyle geliyor ama ilerleyince aşırı zevkli. GTA IV diğer GTA oyunları gibi açık dünya etkinliklerine yoğunlaşmıyor eğer öyle bir düşüncen varsa. En basitinden saç kestirme yok.
çok sorun olmaz ya ps ye 5 alacağım sıkıldığımda ordaan devam ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Güzel oyun lakin atmosferi biraz karanlık (renk anlamında) yani nasıl desem canlı renkler yok.Belki bir iki mod ile düzelir.Ama hikâyesi 10 numara hiçbir GTA oyununda olmayan hikaye var

alınır şuan 32 TL sanırım çok ucuz al geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel oyun lakin atmosferi biraz karanlık (renk anlamında) yani nasıl desem canlı renkler yok.Belki bir iki mod ile düzelir.Ama hikâyesi 10 numara hiçbir GTA oyununda olmayan hikaye var
reshade ile cözdüm şuan baya iyi

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
yorumlarınız için çok teşekkürler fiyat böyleyken kaçmaz

YigitXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit Göktaş
Alınır renkler soluk ama oyunun hikayesi ile çok örtüşüyor karanlık havası var hikaye gibi çok iyi oyun.

Tilsch

80+ Bronze
Gta 4 abartıldığı kadar yok bence.Oyunun açık dünyada yapabileceğin çok bir challenge ı galan yok ya basarım kasarsın ya da arkadaşlarla takilirsin.Hikaye olarak da çok iyi değil ana hikaye o Niko nun gelme sebebini anlıyorsun ama yer yer hikayede sana bu hissi veriyor.Dlcleri daha oynamadım ana hikayeyi bitireli 1 ay oldu.Ben oyuna başlarken gta açlığın vardı onu giderdim sende de varsa başla istersen ama hikayesinin iyi olduğunu soyleyemeyecegim
Oyun sürekli bir göreve araçla git görevi al oraya da git şeklinde geçiyor.Performans sorunları desen var modla uğraşıyorsan çözümü var.Oyun zamanına göre iyi ama günümüzde pek oynanabilirliği yok bence.

Top Bottom