Neler Yeni

Yardım GSM Operatörü Önerisi/Güzel Kampanya/Paket Arayışındayım

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,693
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Bütçe
300
Selam dostlar, yakın bir zamanda(49 gün) Turkcell ile taahhütüm bitiyor. Bilgili arkadaşlardan F/P öneriler rica etmekteyim.

Şuanda kullandığım Platinum Süper Fırsat 30 (20GB internet, 1000dk her yöne arama, Turkcell'liler ile sınırsız konuşma, Sınırısız Whatsapp, her yöne 250 SMS) diye bir kampanyaydı ve fiyatı 177 ₺ idi. Benim için önem arz edenleri renklendirdim ki önerilerinizi bu yönleri güçlü operatör/paketlerden yana kullanabilesiniz diye.

Turkcell abimizin bana önerdiği yeni Ana Paketler şu şekilde:

1703172093378.png

Fiyatlar bana göre uçuk seviyeye gelmiş. Bu tüm diğer operatörlerde de böyle mi yoksa bana mı denk geldi bilmiyorum.

Sizden ricam bu işe aşağı yukarı hakimseniz bir operatör/paket/kampanya önermeniz.

Bütçeye 300 ₺ yazdım fakat duruma göre altında ya da üstünde önerilerinizi de kesinlikle değerlendireceğim. Fiyata takılmanıza gerek yok.
Konuşmanın her yöne ve 300dk altında olmaması önemli, fakat internet minimum 20+ GB olmak zorunda. Buna göre yazarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden. 🖐️

Son düzenleme:

BabaVoss7

80+ Silver
Kendi müşterisine fiyatlatı kitlemekle meşgul maalesef hepsi. Vodafone geçebilirsin ara ara güxel paketler veriyor yeni müşterilere. Bende de aynısı olfu türkcell e geçtim onların yarı fiyatında hemde

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,693
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi müşterisine fiyatlatı kitlemekle meşgul maalesef hepsi. Vodafone geçebilirsin ara ara güxel paketler veriyor yeni müşterilere. Bende de aynısı olfu türkcell e geçtim onların yarı fiyatında hemde
Hiç sorma bu ilk 3 aylık fiyatlar bi de sonrasında daha da kitleyecekler bi de...

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,693
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Telekom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mevcut Pttcell'li fiyatlara bakın. Turkcell'le arada ki fark oldukça fazla.

8.JPG

Selam dostlar, yakın bir zamanda(49 gün) Turkcell ile taahhütüm bitiyor. Bilgili arkadaşlardan F/P öneriler rica etmekteyim.

Şuanda kullandığım Platinum Süper Fırsat 30 (20GB internet, 1000dk her yöne arama, Turkcell'liler ile sınırsız konuşma, Sınırısız Whatsapp, her yöne 250 SMS) diye bir kampanyaydı ve fiyatı 177 ₺ idi. Benim için önem arz edenleri renklendirdim ki önerilerinizi bu yönleri güçlü operatör/paketlerden yana kullanabilesiniz diye.

Turkcell abimizin bana önerdiği yeni Ana Paketler şu şekilde:

Alıntıyı görüntüle

Fiyatlar bana göre uçuk seviyeye gelmiş. Bu tüm diğer operatörlerde de böyle mi yoksa bana mı denk geldi bilmiyorum.

Sizden ricam bu işe aşağı yukarı hakimseniz bir operatör/paket/kampanya önermeniz.

Bütçeye 300 ₺ yazdım fakat duruma göre altında ya da üstünde önerilerinizi de kesinlikle değerlendireceğim. Fiyata takılmanıza gerek yok.
Konuşmanın her yöne ve 300dk altında olmaması önemli, fakat internet minimum 20+ GB olmak zorunda. Buna göre yazarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden. 🖐️
abi internetten baksana diğer 2 hatta yeni müşteri paketleri uygun oluyor lakin hepsinde mevcut aboneyi silkme olayı var çok yüksek fiyatlar biçiyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,035
Üyeler
157,018
Son üye
Yesilveyabani
Top Bottom