Neler Yeni

GSS PRİM BORCU HAKKINDA

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semih Yıldız
Arkadaşlar merhaba ben 22 yaşındayım 2002 doğumluyum ve açıköğretim öğrencisiyim, GSS Prim Borcum 12.700 TL idi ve bunu SGK'ya gidip 5900'e kadar indirdim yani şu an 5900 borcum var. Ben bu borcu ne zamana kadar ödemekle yükümlüyüm, eğer ödemezsem evime haciz gelir mi ya da icra başlar mı? Son ödeme tarihi nedir, konu ile ilgili bilgisi olan kişiler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Arkadaşlar merhaba ben 22 yaşındayım 2002 doğumluyum ve açıköğretim öğrencisiyim, GSS Prim Borcum 12.700 TL idi ve bunu SGK'ya gidip 5900'e kadar indirdim yani şu an 5900 borcum var. Ben bu borcu ne zamana kadar ödemekle yükümlüyüm, eğer ödemezsem evime haciz gelir mi ya da icra başlar mı? Son ödeme tarihi nedir, konu ile ilgili bilgisi olan kişiler yardımcı olabilirse çok sevinirim.
SGK sıfırlaması lazım. Ben üniversite okurken SGK borcu gözüküyordu e devlet'de. SGK binasına girip okuduğumu ve bu şekilde borcumun olduğunu söyledim. Sildiler bütün borçlarımı.

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sazkara
Gelir testi formu doldurdunuz mu

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
haro

Borcu nasıl indirdiniz? borç 10 k ise faizi 8 k diyor. aşırı bir faiz var. faizi sildirip borcu ödeme yolu var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
995,551
Üyeler
157,402
Son üye
Bayram Cn