Neler Yeni

GT 1030 + i5 4590 Darboğaz Yapar mı?

antilag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cihan
Oncelikle selam, sistemimde GT 1030 + i5 4590 isimli bilesenler var, GTA 5, CS:GO, PUBG, Ve bunun gibi bir cok oyunda sorunlar yasiyorum ornek vermek gerekir ise GTA 5 i en dusuk ayarlarda oynayamiyorum sebebi ise en dusuk ayarlara aldigim da droplar meydana geliyor cozunurlugu dusursem de ayni olay basima geliyor yukselttigim de ise drop sorunu ortadan kalkiyor bu sizce darbogazdan mi kaynakli yoksa baska bir sebepten dolayi mi?

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
Oncelikle selam, sistemimde GT 1030 + i5 4590 isimli bilesenler var, GTA 5, CS:GO, PUBG, Ve bunun gibi bir cok oyunda sorunlar yasiyorum ornek vermek gerekir ise GTA 5 i en dusuk ayarlarda oynayamiyorum sebebi ise en dusuk ayarlara aldigim da droplar meydana geliyor cozunurlugu dusursem de ayni olay basima geliyor yukselttigim de ise drop sorunu ortadan kalkiyor bu sizce darbogazdan mi kaynakli yoksa baska bir sebepten dolayi mi?
aynı işlemci ve ekran kartı var ve ram 8gb bende
ben gta v online de normal ayarlarda 1080p çözünürlükte 80 90fps arası alıyorum fivemde 50 70 arası olabiliyor fakat ben 720p ye alsam da tekrar drop vs olmuyor

antilag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben gta v online de normal ayarlarda 1080p çözünürlükte 80 90fps arası alıyorum fivemde 50 70 arası olabiliyor fakat ben 720p ye alsam da tekrar drop vs olmuyor
anliyorum, ben de ise 12 gb Ram bulunmakta ama neden boyle bir sorun yasadigimi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

size bir sorum daha olacakti, Video cekmeyi denediniz mi hic o sistemle ben denedigimde islemcim otomatik olarak %100 lere dayaniyor ve videomda drop olusuyor denediyseniz sizde de boyle bir problem var mi diye soracaktim.

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
anliyorum, ben de ise 12 gb Ram bulunmakta ama neden boyle bir sorun yasadigimi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

size bir sorum daha olacakti, Video cekmeyi denediniz mi hic o sistemle ben denedigimde islemcim otomatik olarak %100 lere dayaniyor ve videomda drop olusuyor denediyseniz sizde de boyle bir problem var mi diye soracaktim.
gta v onlineda çektim 1080p60fps kayıt alabiliyorum drop girmeden ama obs ayarı yapman lazım dostum eğer istersen obs ayarlarımı atabilirim akşam

Hasan344

80+ Gold
Olmaz.

TRZigra21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rahman
O işlemciyi internet cafeler 1060la kombinliyo bence darboğaz olmaz

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,822
İsim
Hacı
Darboğaz olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan Sözeri
O ekran kartı işlemciye göre düşük kalıyor darboğaz söz konusu değil senin işlemcin düşük zannediyorsun ama güçlü bir işlemci son zamanlarda format attıysan driverları kontrol et yada donanımsal bir sıkıntın var

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
O ekran kartına neredeyse hiçbir işlemci darboğaz yapmaz sorun yazılımsal olabilir

antilag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cihan
1663656336784.png
size bundan bahsediyordum ayarlar su an en dusuk de darbogaz yapmaz diyorsunuz da bu neden kaynaklaniyor o zaman?

Top Bottom