Neler Yeni

GTA 5 indirime girermi

BeKo'O

80+ Silver
satım sana ne kadar bütçen var knk bak yanında civilization 6da var :D
Aynen bedava oyunları sat krdşm (!)
GTA 5 13mayısta indirime girermi köyde olduğum için alamamıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epicte
Telefondan veya herhangi internete girebilen bir cihazdan alabilirdin?

İndirime girebilir ama yinede para verilmez bu saatten sonra bana sorucak olursan. Para biriktir 2021 sonu - 2022 başı gibi çıkıcak efsane oyunlardan alırsın.

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İndirime girebilir ama yinede para verilmez bu saatten

İndirime girebilir ama yinede para verilmez bu saatten sonra bana sorucak olursan. Para biriktir 2021 sonu - 2022 başı gibi çıkıcak efsane oyunlardan alırsın.

sonra bana sorucak olursan. Para biriktir 2021 sonu - 2022 başı gibi çıkıcak efsane oyunlardan alırsınbiz

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak

amaçta o değil mi aga ben zamanında bedavaya aldım oynadım alamayan ve almak isteyene daha ucuza satarım miss gibi

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim köyümüzde hiç internet yok girebilen cihaz dahi yok benim bedava verileceği den haberim bile olmadı ama dediğini yapabilirim

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
Kaan
10 liraya satıyolar her yerde

BeKo'O

80+ Silver
amaçta o değil mi aga ben zamanında bedavaya aldım oynadım alamayan ve almak isteyene daha ucuza satarım miss gibi
Senin gibi kendini kurnaz (sananlara) biz halk arasında bir şey diyoruz ama neyse burda söylemiyim şimdi...
Bizim köyümüzde hiç internet yok girebilen cihaz dahi yok benim bedava verileceği den haberim bile olmadı ama dediğini yapabilirim
Bence de biriktir sonra çıkacak efsane oyunlardan alırsın, şu anda cidden bana sorucak olursan GTA 5 almak bu saatten sonra gereksiz yani ama kendi keyfin bilir sonuç olarak

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
Senin gibi kendini kurnaz (sananlara) biz halk arasında bir şey diyoruz ama neyse burda söylemiyim şimdi...

Bence de biriktir sonra çıkacak efsane oyunlardan alırsın, şu anda cidden bana sorucak olursan GTA 5 almak bu saatten sonra gereksiz yani ama kendi keyfin bilir sonuç olarak
aga kurnazlıkla ne alakası var zamanında baktım bedava aldım oynadım şimdi almak isteyen varsa niye vermiyim ufak bi ücretle bende öylece rafta durmasından daha iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,053
Üyeler
147,462
Son üye
konf38
Top Bottom