Neler Yeni

Rehber GTA Online da 20 dakikada en az 1.5 milyon nasıl kasılır? (Hilesiz)

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Hey sen!
Online'a yeni mi başladın? Hile yüzünden banlandın ve her şeyin sıfırlandı mı? Heist yapıyorsun ama prepler sıkıcı ve uzun mu? O zaman seni milyoner yapacak glitch ile tanıştırayım şimdi.

1) Ne bu Glitch?
Cayo Perico Heist'ı prep olmadan tekrar tekrar yapmana yarayacak bir şey. 1 milyon dolar için 5 tane sıkıcı ve hatta yeni başladıysan yapması zor preplerden kurtulmana yarayacak doğru yaptığın zaman.

2) Ban riski var mı?
Net bir sayı veremeyeceğim ama türkiyede ve yabancı ülkelerde bunu yapanların yazılarına baktım, banlanmamışlar ve deli gibi kasıyorlar. Heist bitişinde tekrar başlatmak için 15 dakika bekletiliyorsun bildiğin gibi. Eğer 0 risksiz yapmak istiyorsan yaptıktan sonra denizaltından çıkıp gez, almak istediklerine bak, 15 dakika geçince tekrar yap.
Veya "Final aşaması hazır" bildirimini aldıktan sonra hemen tekrar yap. Yaklaşık 5 dakikada geliyor bu bildirim heist bittikten sonra. Ben böyle yapıyorum ve hala bir şey olmadı.

3) Nasıl yapılır?
O kadar anlattık övdük, gelelim nasıl yapılacağına.
Önce Heist'ı bitirmelisin. Bitirdikten sonra karakter çantayı verecekken "Transaction Pending" diye bir yazı çıkacak. Bu yazıyı gördüğün anda Alt + Tab yapıp interneti kesmen gerekiyor.
maxresdefault.jpg

Sağ altta ki yazı.

(Görev çubuğunda ses kısmının yanında ki monitör simgesi > Ağ ve Paylaşım Merkezi > Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin > Ethernet > sağ tıklayıp Devre dışı bırak)
Ethernet'in olduğu sayfayı önceden açık bırak, altta ki yazı geldiği anda hızlıca masaüstüne inip sağ tıklayıp devre dış bırak. Sonra oyun seni hikaye moduna atacak. Hikaye moduna geldiğinde interneti sağ tıklayıp devreye sok, sonra tekrardan online'a gir. Paran gelecek ve heist hala final aşamasında olacak.

Yaklaşık 20 dakikada en düşük 1 buçuk milyon kasabilirsin böylece. Tabii bu süre ve para senin birinci hedefin ve heist'ta oyalanma sürene göre değişir. Örnek olarak normal zorlukta ve birincil hedef olarak Tequila alırsan 800 bin kazanırsın. Zor modda pembe elmas alırsan 1 milyon 400 bin kazanırsın.

NOT: Eğer ilk kez cayo perico yapacaksan onu normal glitch olmadan yap. 2. heist'ta glitch ile yapabilirsin.
NOT 2: Arkadaşınla yapacaksan kendine en düşük payı, arkadaşına en yüksek payı ver.

Mert099

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Mert
Gta 5'de para kazanmak cidden çok dert. Saatlerce kasıp dandik bir araba'yı zar zor aldım. O yüzden etraf hile'den geçilmiyor.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gta 5'de para kazanmak cidden çok dert. Saatlerce kasıp dandik bir araba'yı zar zor aldım. O yüzden etraf hile'den geçilmiyor.
işte bu yöntem için sadece 2.2 milyon bi yatırım yapıp kosatka almak lazım sonra katlanıyor zaten para. Böyle yaklaşık 50 milyon para kastım şu ana kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not: Glitch'i yaptıktan sonra tekrar Online'a gireceğinizde Spawn yerini ''Random'' yapın. Random yapmadığım zamanlarda glitch işe yaramadı.
Ben kosatka yaptım hiçbir değişiklik olmuyor. Kosatkada ki yatakta spawn oluyorum, kalkınca "heist passed" ekranı geliyor yukarıya çıkıyorum hala duruyor final aşaması.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Hey sen!
Online'a yeni mi başladın? Hile yüzünden banlandın ve her şeyin sıfırlandı mı? Heist yapıyorsun ama prepler sıkıcı ve uzun mu? O zaman seni milyoner yapacak glitch ile tanıştırayım şimdi.

1) Ne bu Glitch?
Cayo Perico Heist'ı prep olmadan tekrar tekrar yapmana yarayacak bir şey. 1 milyon dolar için 5 tane sıkıcı ve hatta yeni başladıysan yapması zor preplerden kurtulmana yarayacak doğru yaptığın zaman.

2) Ban riski var mı?
Net bir sayı veremeyeceğim ama türkiyede ve yabancı ülkelerde bunu yapanların yazılarına baktım, banlanmamışlar ve deli gibi kasıyorlar. Heist bitişinde tekrar başlatmak için 15 dakika bekletiliyorsun bildiğin gibi. Eğer 0 risksiz yapmak istiyorsan yaptıktan sonra denizaltından çıkıp gez, almak istediklerine bak, 15 dakika geçince tekrar yap.
Veya "Final aşaması hazır" bildirimini aldıktan sonra hemen tekrar yap. Yaklaşık 5 dakikada geliyor bu bildirim heist bittikten sonra. Ben böyle yapıyorum ve hala bir şey olmadı.

3) Nasıl yapılır?
O kadar anlattık övdük, gelelim nasıl yapılacağına.
Önce Heist'ı bitirmelisin. Bitirdikten sonra karakter çantayı verecekken "Transaction Pending" diye bir yazı çıkacak. Bu yazıyı gördüğün anda Alt + Tab yapıp interneti kesmen gerekiyor.
Alıntıyı görüntüle
Sağ altta ki yazı.

(Görev çubuğunda ses kısmının yanında ki monitör simgesi > Ağ ve Paylaşım Merkezi > Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin > Ethernet > sağ tıklayıp Devre dışı bırak)
Ethernet'in olduğu sayfayı önceden açık bırak, altta ki yazı geldiği anda hızlıca masaüstüne inip sağ tıklayıp devre dış bırak. Sonra oyun seni hikaye moduna atacak. Hikaye moduna geldiğinde interneti sağ tıklayıp devreye sok, sonra tekrardan online'a gir. Paran gelecek ve heist hala final aşamasında olacak.

Yaklaşık 20 dakikada en düşük 1 buçuk milyon kasabilirsin böylece. Tabii bu süre ve para senin birinci hedefin ve heist'ta oyalanma sürene göre değişir. Örnek olarak normal zorlukta ve birincil hedef olarak Tequila alırsan 800 bin kazanırsın. Zor modda pembe elmas alırsan 1 milyon 400 bin kazanırsın.

NOT: Eğer ilk kez cayo perico yapacaksan onu normal glitch olmadan yap. 2. heist'ta glitch ile yapabilirsin.
NOT 2: Arkadaşınla yapacaksan kendine en düşük payı, arkadaşına en yüksek payı ver.
Online yeni başladım , online'den pek anlamıyorum. 100m var ve levelim 2 mi ne. Bu glicht'i yapabilmek için uyumlu mu şuan ki durumum ?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,026
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Çok yayılırsa banlamaya başlarlar bence

Margot Robbie

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,345
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben kosatka yaptım hiçbir değişiklik olmuyor. Kosatkada ki yatakta spawn oluyorum, kalkınca "heist passed" ekranı geliyor yukarıya çıkıyorum hala duruyor final aşaması.
Ben spawn yerini Kosatka yapınca gelmemişti, 2 kere unuttum böyle mal gibi, gelmedi.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Online yeni başladım , online'den pek anlamıyorum. 100m var ve levelim 2 mi ne. Bu glicht'i yapabilmek için uyumlu mu şuan ki durumum ?
100 milyon paran mı var? 100m derken ne demek istedin

Çok yayılırsa banlamaya başlarlar bence
İnternete bak videoları var reddit sayfaları var hatta adam rockstar ın sitesinde bu glitch ile ilgili bir konu açmış. hala duruyor glitch
En sağlamı bi 15 dakika beklemek olur yaptıktan sonra

Rulep

80+ Gold
parası olmayanlar için birebir eline sağlık

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Efe

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,345
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Efe
PS4ten pcye geçtim ps4te her şeyi kasarak almıştım 170 civarı seviyem vardı tüm garajlarım vs doluydu şimdi pcde tekrar kasmak istemiyom böle önerebileceğiniz bir hile vs var mı?

Ne kadar bogdan bi glitch, şaka. Bogdan Glitch hangisiydi?
the doomsday heistlerindeki 2. heist. onda da sonunda neti kesiyon ama onda 2 kişi lazım.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,345
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
the doomsday heistlerindeki 2. heist. onda da sonunda neti kesiyon ama onda 2 kişi lazım.
Anladım, Cayo Perico'dan devam o zaman, çünkü Cayo'nun Prepleri de kısa sürüyor, Heist'de 5 dk sürüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,965
Son üye
exiciya
Top Bottom