Neler Yeni

gta v para hilesi yapanlar veya yapmayı düşünenler

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Konuyu yemek yer gibi açmayın. Doğru dürüst ifadelerle belirtin. Bu nasıl özensiz bir konu biçimi anlaşmış değilim.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
700milyon falan basmıştım 2015 yılında :D 1 ay ban yedikten sonra ya batak ya çıkak diyerek banımın açıldığı gün hileyi tekrar bastım. 2015 yılından beridir harcıyorum bitmiyor :D ban yemedim.

Akhun57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Batuhan
Bişey anlamadım diyen arkadaşlar okuma yazmasını bi geliştirsin ne anlamadınız tövbe tövbe

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
marilyn
merhaba arkadaşlar gta hakkında ban konusu olsun para vs vs ne ban yedirtir çooook ve çok kez ban yemiş ve tecrübe edinmiş biri olarak konu açmak istedim ben klasik para 600 milyona yakın bastım 1 sene küsür önce ban vs yemedi hatta onlinede menu hackda kullandım aylarca menü hileleri oldukça riskli hele güvenilir olmayan sitelerden ve ban koruması olmayan hilelerde direk ban yiyorsunuz şuan uzun bir süredir para leveli geçtim mod menü ile oynuyorum oyunu neden diceksiniz? çünkü sade gta artık sarmıyor! hile olduğum için arkadaşlarla girince araba spwner god car vs vs bi ton eğlenceli şey yapabiliyoruz oyuna hileci vs gince oyundan kickleyip sunucudan banlayabiliyorum çünkü az çekemdim bunlardan ve ban yemiyorum şimdi konu açma sebebnime gelelim neden ban yemiyorum çünki rockstar ne reporta ne levele ne paraya bakıyor şahsen baya bir arkadaşımı kendi hilemle 1000 level üstü + para verdim ve 1 i ban yemedi aylar oldu oyun kullandığınız yazılıma bakar yapmayı düşünene arkadaşlar cheat engine gibi basit uygulamalar ile yapamsınız artık rockstara dank etti artık gibi cheat engine ile deneyen direk şuan banlanıyor eğer ban yemeden hile yapmak istemiyorsanız güncel undedected hilelerle yapın örnek en baba free olanlar( terror * kıddıons*astro)
bunlar öernek hepsi ile yaptım ve sıkıntı olmadı bende konuyu açma sebebim para vs yapacak arkadaşlar dikkatli olsun boşuna ban yemesinler yanlış anlaşılmasın hileye teşfik vs etmiyorum önermemde saygılar
modlanmışi kernali değiştirilmiş ce kullanıyorum sorun yok

ayriyetten undedect değil undetect
cheat engine basit bir uygulama değil kullanmasını bilirsen gayet işlevselli birsürü anti cheat engelliyor ama bunun kernalini değiştirerek işi çözenler var valoranttan tut en basit zulasına wolfteamına kadar adresleri pointerleri cheat engine ile bulunuyor

S_EDAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
sedat ışık

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
marilyn
one dostum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aradığım yorum ama bazı arkadaşlar kendini tdk falan sanıyor...
normal ce den farklı ismi driveri tamamen farklı aynısını process hackerdada yapıyorlar

one dostum?

aradığım yorum ama bazı arkadaşlar kendini tdk falan sanıyor...
1641846570831.png

örnek olarak craftrise ce normalde hile yazılımı tespit edildi diyip oyunu baştan başlatmanızı ister ama modlu olduğu için yakalayamıyor

Son düzenleme:
Top Bottom