Neler Yeni

GTA V STEAMDEN SATIN ALMAK

FreeDog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Salih Doruk
GTA V normalde epic games hesabımda mevcut ama online'dan ban yediğim için (Kalıcı Ban) sadece story mod oynayabiliyorum. GTA V bilgisayarımda yüklü. Şimdi GTA V' i steamden satın alacağımda oyunu silip, birdaha steamden yüklemem gerekiyor mu ? Yoksa epic games' ten indirdiğim GTA V i steamden açabilir miyim ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
GTA V normalde epic games hesabımda mevcut ama online'dan ban yediğim için (Kalıcı Ban) sadece story mod oynayabiliyorum. GTA V bilgisayarımda yüklü. Şimdi GTA V' i steamden satın alacağımda oyunu silip, birdaha steamden yüklemem gerekiyor mu ? Yoksa epic games' ten indirdiğim GTA V i steamden açabilir miyim ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Olmaz büyük ihtimalle dosyalar farklı.

KAANT10X

80+ Bronze
epic ile farklı diye biliyorum birdaha indirmeniz gerekebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,386
Üyeler
153,876
Son üye
SkorpTR
Top Bottom