Neler Yeni

GTA Vice City Big Mission Pack Modu

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Evet arkadaşlar.
Sizler de GTA VC oynayıp yeni zevkler ve görevler arıyorsanız tam size göre bir mod çıktı.
Baya çıkalı oldu 1-2 ay olmuş.
Konusu açıldıysa üzgünüm.
Bu link üstünden indirebilirsiniz.
Bana ait fenan değil sadece daha fazla kişi bilsin istedim.
Bu mod paketi bize 80'den fazla yeni görev , yeni gayrimenkuller ve onların alınma şekli , envanter ve telefon sistemi gibi baya bir değişiklik var ve açıkçası mermi kısıtlaması hariç güzel.
Kurulumu çok basit sadece indirdiğiniz dosyanın içindeki iki klasörü oyunun kurulu olduğu yere atıcaksınız çok basit bir kurulumu var.
Biraz zorlayabiliyor ama açıkçası görevlerin çeşitliliği iyi.
Güzel olmuş açıkçası yeni görevler iyi oynamalar :D
Ve en güzelini demeyi unuttum checkpoint sistemini de eklemiş arkadaş.

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Yılmaz
Ben de bu moda türkçe yama yapıyorum. Tarayıcınıza gta vc big mission pack tr yama yazınca ortalarda çıkıyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,024
İsim
Mert Can Ergün

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,024
İsim
Mert Can Ergün
O değil de tekne görevlerine çok daha sinir oldum ben. 2. şehirde bir mekan var, orayı alınca orada tekne görevi var, belirlenen sürede mavi yerlerden geçiyon çok kanser ediyor. bi 20 kere denemek lazım
Dost kaya oğlu gibi klavye yi ve kafanı vurma:kekw::kekw::kekw:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
O değil de tekne görevlerine çok daha sinir oldum ben. 2. şehirde bir mekan var, orayı alınca orada tekne görevi var, belirlenen sürede mavi yerlerden geçiyon çok kanser ediyor. bi 20 kere denemek lazım
Burak Oyunda oynarken görmüştüm. Çok zor olmasa gerek.

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Selahaddin
Helikopter görevinden sonra tövbe ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Bey
Merhaba ben indirdim fakat oyuna girdiğim de ses çıkmıyor neden olabilir? (steam vice city dosyasına atıyorum olmadı internetten full indirip gene attım gene ses gelmedi)

Top Bottom