Neler Yeni

GTA 3, Vice City ve San Andreas'ın Remastered versiyonları geliyor!

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
Bence remastered olacak ama remake kalitesinde olacak. "O zaman neden remake değil?" diye soracak olursanız, remakede hikaye vb. unsurlara da müdahale ediliyor. Remasteredda ise böyle bir şey olmayacaktır. Hem zaten oyun motoru değişiyor bu da yeni fizikler, animasyonlar ve yeni grafikler demektir.

Sami Järvi

80+ Silver
doğru dedin be max payne 1 veya 2 nin bi remastered ve remake'ini getirseydi
remedy gitti hemen max payne haklarını satıyor bende bunu anlamıyorum koskoca max payne serisini
eğer ki bu remasterler satarsa rockstar kesinlikle max payne remastered'ine karşı çıkmaz asıl yapımcısı remedy ile anlaşırlar ya da kendileri yaparlar .
2023 te bir duyuru görebiliriz.Çıkarmamasının nedenlerinden biri garanti satış vermemesi ve remasterlerden uzak olması rockstarın diye düşünüyorum .

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
Ayrıca Rocstar Games GTA oyunlarına mod yapılmasını da yasaklamıştı ki çoğu mod oyunu resmen next gen havasına taşıyor. Belki de Rockstar gerçekten büyük bir iş peşindedir :D

Sami Järvi

80+ Silver
Ayrıca Rocstar Games GTA oyunlarına mod yapılmasını da yasaklamıştı ki çoğu mod oyunu resmen next gen havasına taşıyor. Belki de Rockstar gerçekten büyük bir iş peşindedir :D
orda benim kafa dank etmişti aslında neden böyle bir saçma hareket sergiler altında bir olay var belliydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hayati Eren
vice city hayranı olarak en kısa sürede çıkmasını istiyorum ve umuyorum eski çocukluğuma geri döneceğim sanırım

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
eğer ki bu remasterler satarsa rockstar kesinlikle max payne remastered'ine karşı çıkmaz asıl yapımcısı remedy ile anlaşırlar ya da kendileri yaparlar .
2023 te bir duyuru görebiliriz.Çıkarmamasının nedenlerinden biri garanti satış vermemesi ve remasterlerden uzak olması rockstarın diye düşünüyorum .
Bu Remastered'ların satmama imkanının olmadığını düşünüyorum. Kötü olsalar bile insanlar neymiş bu diye alacaklar, çünkü oyun hem dünya çapında çok seviliyor hem de Rockstar yapımı. Kötü satarsa da diğer Rockstar yapımlarının Remastered'ını göremeyiz muhtemelen. Ben açıkçası RDR Remastered görmek isterim, hali hazırda RDR2 oynuyorum ve harika gidiyor. RDR2'nin sonrasında neler yaşandı bilmek istiyorum, belki bir gün çıkar diye YT'den izlemiyorum. Bu zamana kadar hiç Max Payne oynamadım, çok övülen bir oyun kendisi ama eski olduğu için oynamadım, Remastered çıkarsa oynayacağım.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
vice city hayranı olarak en kısa sürede çıkmasını istiyorum ve umuyorum eski çocukluğuma geri döneceğim sanırım
Ekim Kasım gibi konsollara, 2022 başları PC'ye çıkması bekleniyor.

Sami Järvi

80+ Silver
Bu Remastered'ların satmama imkanının olmadığını düşünüyorum. Kötü olsalar bile insanlar neymiş bu diye alacaklar, çünkü oyun hem dünya çapında çok seviliyor hem de Rockstar yapımı. Kötü satarsa da diğer Rockstar yapımlarının Remastered'ını göremeyiz muhtemelen. Ben açıkçası RDR Remastered görmek isterim, hali hazırda RDR2 oynuyorum ve harika gidiyor. RDR2'nin sonrasında neler yaşandı bilmek istiyorum, belki bir gün çıkar diye YT'den izlemiyorum. Bu zamana kadar hiç Max Payne oynamadım, çok övülen bir oyun kendisi ama eski olduğu için oynamadım, Remastered çıkarsa oynayacağım.
işte rockstara gel anlat bunu yeni yeni remastere ısındı .
Max payne 1 ve 2 'yioynayabilirsin eski ama halen oynaması zevkli tabii grafik takıntın yoksa
ha varsa 3. oyunu oynarsın grafikleri fizik motoru halen canlı bir oyun ama gerçek max payne'i yansıtmadığını söyleyebilirim . çok güzel bir shooter oyunudur 3. oyun

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
işte rockstara gel anlat bunu yeni yeni remastere ısındı .
Max payne 1 ve 2 'yioynayabilirsin eski ama halen oynaması zevkli tabii grafik takıntın yoksa
ha varsa 3. oyunu oynarsın grafikleri fizik motoru halen canlı bir oyun ama gerçek max payne'i yansıtmadığını söyleyebilirim . çok güzel bir shooter oyunudur 3. oyun
Yakın zamanda Max Payne Remastered göreceğimizi sanmıyorum o yüzden şans verebilirim kendisine. RDR2 mapi ve assetleri hazır varken neden RDR Remastered yapmadıklarını merak ediyorum🤔

Sami Järvi

80+ Silver
Yakın zamanda Max Payne Remastered göreceğimizi sanmıyorum o yüzden şans verebilirim kendisine. RDR2 mapi ve assetleri hazır varken neden RDR Remastered yapmadıklarını merak ediyorum🤔
RDR remastered kesinlikle çıkar çünkü bu trilogy remastered satışı rekor satışlara gidebilir . giderse çıkaracak RDR remasteredi
dediğim gibi eğer ki remastered işine ısınırsa rockstar Max Payne için bir girişim olabilir ben eğer ki her şey başarılı giderse 2023 te bir duyuru bekliyorum

Yavuz241

80+ Bronze
Gta nın eski oyunlarını oynamak istiyordum ama Grafikleri çok kötü olduğu için oynamıyordum. İyi olmuş. Ama yinede 300 TL gibi fiyattan çıkar ve birçok kişi sadece izler.
Crack bu yüzden bulunmuş hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,818
Üyeler
141,491
Son üye
alpyyz
Top Bottom