Neler Yeni

gtaV online cheat engine para hilesi fixlendi mi

affetmeZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kamil yalçın
Kanka hileli oynayınca napcan ki oyunda. Hilesizde en azından para biriktiriyim de şunu alıyım diyip vakit geçiriyon istediğin herşeye sahip olunca yapacak bişey kalmiyo. Ha pvp oynicam diyosan bişey diyemem

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Kanka hileli oynayınca napcan ki oyunda. Hilesizde en azından para biriktiriyim de şunu alıyım diyip vakit geçiriyon istediğin herşeye sahip olunca yapacak bişey kalmiyo. Ha pvp oynicam diyosan bişey diyemem
yok dostum böyle işlemiyor gta online
atıyorum bi motorsiklet almak istiyorsun fiyatı 2.5m mod shoptan çıkınca bi 500k daha koy üstüne 3m
sadece 1 motor için kaç saat oynaman gerek farkında mısın, emekle kasmak benim de tercihim ama bu oyunda geçirdiğin 5 saat kararlarını değiştiriyor

affetmeZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kamil yalçın
yok dostum böyle işlemiyor gta online
atıyorum bi motorsiklet almak istiyorsun fiyatı 2.5m mod shoptan çıkınca bi 500k daha koy üstüne 3m
sadece 1 motor için kaç saat oynaman gerek farkında mısın, emekle kasmak benim de tercihim ama bu oyunda geçirdiğin 5 saat kararlarını değiştiriyor
Kanka tamam da yavaş yavas bütün yerleri alınca daha çok para kazaniyon zaten. Veya direkt cayo perico kascan. Hileli oynicaksan single modda al motoru gez dolaş.

Demek istediğim hileyle yapınca amaç kalmiyo. oyunda motoru almaya 10 saat gecirmek mi daha iyi motoru hileyle alıp 1 saat vakit geçirdikten sonra sıkılmak mi daha iyi?

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Ben duplicate glitch ile 200 milyon kasmıştım. 2 Milyonluk arabayı klonlayıp satıyorsun. Fakat çabuk fixleniyor, yeni çıkanları takip etmen lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde çoğalttığın arabalardan günde en fazla 2 tane satmaya bak, diğer türlü sıkıntı olabilir.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim

xTURANN

80+ Bronze
Online İçin "Artık" Ya Para Yatıracaksın ya da Risk Alacaksın. Büyük Hile Güncellemesi öncesi her yerde menüler geziyordu, 10m - 100m anında basıyor, istediğin leveli girerek tek seferde her şeyi açıyordun. Şuan hala öyle, instada falan satıyorlar. Adamlar hesabınıza girip yapıyor tabii. 100M + 100 Level x TL gibi.

Cheat engine ile yapabileceğin tek şey aracın fiyatını değiştirmek. O da zamanını alır ve çok fazla para basamazsın.
Şöyle oluyor : Mesela Bati motorun var. Onu 2 - 3 modifiye ediyorsun, sonra fiyatı değiştiriyorsun ve satıyorsun. Sonra ertesi gün kara bir haber, banlandınız. Hesabınız sıfırlandı ve 30 günlük ceza aldınız ya da kalıcı banlandınız.
YouTube'da videolar cirit atıyor, gir bak birine öğrenirsin.

Top Bottom