Neler Yeni

gtx 1660 super r5 3500x fortnite fps drop

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
merhaba bundan 2 gün önce yeni sistemim geldi sistemimin ekran kartı 1660 super işlemcimde 3500x ve 16gb ram var
internette destansı ayarlarda yapılmış testlerde 80-90 fps verirken ben destansı ayarlara aldığımda 30 fps ye kadar drop yiyiyorum
ama düşük ayarlara alıp bazı ayaları yüksek yapıyorum bazılarını destansı bazılarını da orta sabit 144fps alabiliyorum ama textureler biraz geç yükleniyo yani tam planör açılan seviyeden biraz önce yükleniyo
şu an sadece 1 oyun yüklü oda fortnite yarına kadar da gta 5 inecek onunlada test edeceğim niye böyle oluyo bilen varmı acaba internette oyunla alakalı olduğu yazıyo ama güvenemedim inşallah oyunla ilgilidir teşekkürler
bu arada bazı arkadaşlarım biraz zaman ver 1 haftaya kadar düzelir dedi bide bi arkadaşım rtx 2060 takınca sistemine onunda kasmış 1 haftaya düzelmiş anlamadım gitti yardımlarınız için teşekkürler

sws9912

80+ Silver
Fortniteda sorun var bende yiyorum 5600xt ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bide bişey daha sorucam anakartın bios update i gelmiş yarın sabah onuda update edicem onunla alakalı olabilir mi ama 1 sürüm fark var sadece çok fark ediceğini düşünmüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
1 haftaya düzelme olayı çok saçma, furmark yapıp sonuçları atarmısınız.
banada saçma geldi bugün saat 7 de kalkıp bu saate kadar very high ayarlarda ve 8x msaa da gta online oynadım herhangi bir sıkıntı olmadı ldığı fps 75 90 arası değişiyor gayet iyi değerler bios sürümümü de güncelledim ekran kartına 3 saat boyunca %80 yük bindi fakat tk demedi şu an fortnite hariç her şey yolunda sanırsam yeni sezon geldiğinde bi optimizasyon sıkıntısı oldu geçen sezonda aynıymış çünkü sanırsam sıkıntı fortnite de

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Korkmana gerek yok dostum.
Bende yeni sezon güncellemesi yapıp bir gireyim dedim 180 190 FPS lerden 120 130 lara düşmüş ve 80 90 a fps drop yiyorum.
Güncellemeyle düzeltirler.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
banada saçma geldi bugün saat 7 de kalkıp bu saate kadar very high ayarlarda ve 8x msaa da gta online oynadım herhangi bir sıkıntı olmadı ldığı fps 75 90 arası değişiyor gayet iyi değerler bios sürümümü de güncelledim ekran kartına 3 saat boyunca %80 yük bindi fakat tk demedi şu an fortnite hariç her şey yolunda sanırsam yeni sezon geldiğinde bi optimizasyon sıkıntısı oldu geçen sezonda aynıymış çünkü sanırsam sıkıntı fortnite de
Sorun sizden kaynaklı gibi gözükmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
Bende yeni sezon güncellemesi yapıp bir gireyim dedim 180 190 FPS lerden 120 130 lara düşmüş ve 80 90 a fps drop yiyorum.
dün girdim bi 144 e sabitlendi bugünse 90 a düşüyor gerçekten çok saçma ama içim rahatladı sorun fortnite de

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
Sorun sizden kaynaklı gibi gözükmüyor.
bu sıkıntı nasıl geçer acaba ya bide dediğim gibi texture geç yüklenme sorunu var ama çok geç değil fortniteyi bi silip tekrar mı yüklesem yoksa güncellemeyle düzelir mi sizce
bide sadece bana özel değil dimi bu problem çünkü fortnite main oyunum benim

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
bu sıkıntı nasıl geçer acaba ya bide dediğim gibi texture geç yüklenme sorunu var ama çok geç değil fortniteyi bi silip tekrar mı yüklesem yoksa güncellemeyle düzelir mi sizce
bide sadece bana özel değil dimi bu problem çünkü fortnite main oyunum benim
dediğiniz şeylere bakınca oyun kaynaklı bir sorun gibi, güncelleme ile geçmesi lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
gerçekten sizzde drop yiyiyormusunuz lütfen içimi rahatlatmak için söylemeyin başka oyunlarda sistemin performansı süper ama fortnite de berbat benim en sevdiğim oyun fortniteydı herhalde güncelleme dışında bir çözümü yok bide silip tekrar yükledim ama olmadı malesef

Barneystinson

80+ Silver
Dostlar sakinleşin. Fortnitin her sozunu geldiğinde 1 hafta falan drop yiyosun sonra geçiyor ben imzadaki sistem ile drop yiyorum 100 fps yw düşüyp

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,025
Üyeler
157,876
Son üye
Umurarkn
Top Bottom