Neler Yeni

Gtx 1660ti İ5 11400f Sea Of Thieves kasma sorunu

Caelius

80+ Silver
Grafikler düşük kalıyor muhtemelen, tahmin edeyim 1080p çözünürlükte oynuyorsun? Eğer öyleyse o kart 1080p oynamak için pek uygun değil tam performans istiyorsan 2K bir monitör almanı tavsiye ederim. Onun dışında ekran kartı kullanımını yüksek olacaksa grafikler her zaman en yüksekte kalsın. Sürücünü de güncellemeyi ihmal etme.
Dostum bu nasi bir mantik 1660ti la 2k da mi oynasin adam 1660 ti 1080p icin bir karttit

AliEnes_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali Enes Tütüncübaşı
30 dakika boyunca komple izle, söylemeyi unuttum FPS, frametime, 1% ve 0.1% FPS değerlerini de aktif et. Average FPS'i de aktif edebilirsin.

Sea of thieves ile beraber sistemde bir AAA oyun var ise o bir de Valorant gibi bir oyun iyi olur.
@Uğurkan testleri yaptım. sen sor ben cevaplayım şimdi neyleri sana bilgi olarak aktarmam gerekiyor bilmiyorum.
aşağıya oyunlardaki ilk girdiğmdee ve çıkarken ki ekran görüntülerini bırakıyorum. sadece iki oyunda test ettim. ayarlar full de her iki oyundada.
(not geçiyim valorantta test için girdim adam akıllı oynamak için değil!!! kill sayısına bakıp dalga geçicek şahıslar için en baştan söyliyim)
1.png
2.png
3.png
4.png

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sıcaklık değerlerin dikkatimi çekti, Valorant gibi bir oyunda bile sıcaklıklar yüksek Valorant çapında. İşlemci soğutucun nedir, Wraith Stealth mi?

Genel bir kasa temizliği yapıp termal macun değişimi yapar mısın? Sıcaklıkları düzeltecektir bu, FPS düşüşleri sıcaklık kaynaklı mı görelim. Eğer değilse birkaç test yapmanı isteyeceğim. @AliEnes_

Son düzenleme:

BeKo'O

80+ Silver
Dostum bu nasi bir mantik 1660ti la 2k da mi oynasin adam 1660 ti 1080p icin bir karttit
Knk başka bir konudaki kartla karıştırdım kusura bakma aynı anda 3 konuyla ilgileniyordum. Değiştireceğim onu

AliEnes_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali Enes Tütüncübaşı
Sıcaklık değerlerin dikkatimi çekti, Valorant gibi bir oyunda bile sıcaklıklar yüksek Valorant çapında. İşlemci soğutucun nedir, Wraith Stealth mi?

Genel bir kasa temizliği yapıp termal macun değişimi yapar mısın? Sıcaklıkları düzeltecektir bu, FPS düşüşleri sıcaklık kaynaklı mı görelim. Eğer değilse birkaç test yapmanı isteyeceğim. @AliEnes_
@Uğurkan işlemci soğutucum intelin stok soğutucusu.
Pc yi alalı 3 hafta oldu yeni bir bilgisayarda temizlik yapıcaksam afedersin ama başlarım öyle bilgisayara kökten iade talebinde bulunayım o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,349
Üyeler
150,454
Son üye
pluvo_
Top Bottom