Neler Yeni

Gtx 780 yaptırmaya değer mi

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
Selam abiler ben 2015 den beri gtx 780 kullanıyorum 1 hafta önce arıza verdi mahalle arası bilgisayarcida yaptırdım bı haltta yapmadı bence termal macun bile eskiydi verdiğim gibi tozlu aldım bana dediki fazla bişey bekleme bundan içi çürümüş dedi ben internetten baktım iyi ekran kartı tamiratı yapan yerler içini dışını kopmle yeniliyo tertemiz yapıyor 3 ay felanda garanti veriyor yaptırmak istiyorum oynayacağım oyun tarzı

Bannelord orta grafik ayarlarda tarz oyunlar internete BilgisayarLab diye bı tamiratçı buldum .Ve şuanda çok pahalı sıfır ekran kartları ve 2. Elleri kartımın gpu su felanda kuvvetli önerilerinizi bekliyorum

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
bi halt yapamadı dediysen çipin vs gitmiştir parçalarını söküyorlar mahalle arası bilgisayarcıda olmuyor diye veriyorlar eline

Kozo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gurur Dal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus GTX 780 3 GB Gdrr 5 384 bit direct U soğutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi halt yapamadı dediysen çipin vs gitmiştir parçalarını söküyorlar mahalle arası bilgisayarcıda olmuyor diye veriyorlar eline
Abiavi kullandım 2 gün baktım gpu nün üstüne orjinal gtx 780 oynadım oyun felanda gayet akıcı oynadim

Yani hiç bakmais bile gpu ya ekranda kırmızı çizgiler vardı ve ekran kartını okumuyodu PC

Asus GTX 780 3 GB Gdrr 5 384 bit direct U soğutma

Abiavi kullandım 2 gün baktım gpu nün üstüne orjinal gtx 780 oynadım oyun felanda gayet akıcı oynadim

Yani hiç bakmais bile gpu ya ekranda kırmızı çizgiler vardı ve ekran kartını okumuyodu PC
Test bile etmedi yani

Bu işlerden ve BilgisayarLab tamiratcisini bilen varmı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
967,919
Üyeler
152,978