Neler Yeni

Güçlü ofis bilgisayarı mi oyuncu bilgisayarı mı

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf
Yazılım okuyacağım güçlü bir leptop bakıyorum performans için önce oyuncu bilgisayarı baktım ama çoğu yerde taşınması zor olduğu fan sesi ve pilinin kötü olduğuna dair yorumlar okudum şimdi acaba güçlü ofis bilgisayarı daha mantıklı mı diye düşünmeye başladım pil gücü taşıma kolaylığı. Macbook baktım gereksiz çok pahalı en düşük mac parasına 4070 ekran kartlı pc geliyor yardımcı olur musunuz

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
SEYFULLAH KIR
normalde önermem ama iş öncelikli ise Macbook al kafan rahat olsun yada eylül ayını bekle yeni çıkan ekran kartları ve işlemcilerle bir daha bak snapdragon işlemciler intel lunar lake mimarisi falan piyasayı belirler

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde önermem ama iş öncelikli ise Macbook al kafan rahat olsun yada eylül ayını bekle yeni çıkan ekran kartları ve işlemcilerle bir daha bak snapdragon işlemciler intel lunar lake mimarisi falan piyasayı belirler
Dediğiniz işlemcileri anlayamadım hocam

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
Yazılım okuyacağım güçlü bir leptop bakıyorum performans için önce oyuncu bilgisayarı baktım ama çoğu yerde taşınması zor olduğu fan sesi ve pilinin kötü olduğuna dair yorumlar okudum şimdi acaba güçlü ofis bilgisayarı daha mantıklı mı diye düşünmeye başladım pil gücü taşıma kolaylığı. Macbook baktım gereksiz çok pahalı en düşük mac parasına 4070 ekran kartlı pc geliyor yardımcı olur musunuz
Uzun pil ömrü ve pahalı ve zengin gösteren bir şey istiyorsanız macbook ama gerçekten güçlü bir şey istiyorsanız gaming laptop.

man a man

80+ Bronze
Ekran kartıyla işin yoksa ofis bilgisayarı

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
SEYFULLAH KIR
hocam snadragon telefonlardaki işlemci var ya işte onlar laptoplara işlemci yapacaklarını duyurdular eylül ayında piyasaya çıkacak intel ise laptoplar için yeni mimarisi ulan lunar lake mimarisini duyurdu artı yeni ekran kartı battlemage ve arc için de belli planları var bunlar eylül ayında piyasaya çıkacak ve netlik kazanacak
Dediğiniz işlemcileri anlayamadım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

istersen o tarihe kadar bekle

bunları izle

mehmettici

80+ Silver
hocam snadragon telefonlardaki işlemci var ya işte onlar laptoplara işlemci yapacaklarını duyurdular eylül ayında piyasaya çıkacak intel ise laptoplar için yeni mimarisi ulan lunar lake mimarisini duyurdu artı yeni ekran kartı battlemage ve arc için de belli planları var bunlar eylül ayında piyasaya çıkacak ve netlik kazanacak

bunları izle
cok pahali gereksiz 4080 laptop alirsin o paraya

cok pahali gereksiz 4080 laptop alirsin o paraya
snapdrogon elite için diyorum

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf

bunları izle
Anladım hocam teşekkürler

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
SEYFULLAH KIR
bunlar daha piyasaya bile çıkmadı ki neye göre pahalı 1400 dolarlık videoyu diyorsan tepe seviyeleri kıyaslıyor videoyu açmaya bile tenezzül etmeden konuşman gerçekten komik mehmet :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,939
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şahsen 2 pc ile çalışırım dersen rtx4060 lı bir sistem + yanına günlük işlerini yapmak için bir laptop alabilirsin aslında hem bu şekilde ofisteki dosyalar diğer sistemle karışmaz (sadece gerektiği zamanlarda driveye yada iphone kullanıyorsan icloud hesabına atarsın) gereken dosyayı o şekilde pcden pcye rahatça aktarırsın

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf
Şahsen 2 pc ile çalışırım dersen rtx4060 lı bir sistem + yanına günlük işlerini yapmak için bir laptop alabilirsin aslında hem bu şekilde ofisteki dosyalar diğer sistemle karışmaz (sadece gerektiği zamanlarda driveye yada iphone kullanıyorsan icloud hesabına atarsın) gereken dosyayı o şekilde pcden pcye rahatça aktarırsın
Hocam okuyacağım daha ofis ile şu anlık işim yok eğer sektörde olsaydım kesinlikle öyle yapardım

Top Bottom