Neler Yeni

Gün boyu nasıl enerjik kalabilirim

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
haftanın 2 günü okula gidiyorum pazartesi ve salı pazartesi 18.00 da salı ise 17.00 da çıkıyorum çarşamba perşembe cuma ise staja gidiyorum sabah 7.30 da kalkıp akşam 17.00 işten çıkmış oluyorum ve 18.30 evde oluyorum hafta sonları ise yorgun hissediyorum ama bunun büyük bir yanı tembellik ve enerjimin olmaması okulda işte ölü gibi sadecene beden olarak varmış gibi sizce gün içersinde nasıl enerjik olabilirim kendimi doğru ifade edebilmişimdir umarım

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,188
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Okurken ben yoruldum aga bu nasıl yoğun bir rutin.

Erken yatıp erken kalkacaksın. Biraz daha erken kalkıp yürüyüş yapabilirsin, uykun açılır güne antrenmanlı başlayabilirsin. Onun dışında günde 3-4 bardak kahve içebilirsin.

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
C vitaminini kullanmıştım, kullananlar memnundu.
Herbalife olurmu sence çünkü köyde iken gece 12 de yengeme Herbalife verdiler komşuda iken eve gittik tek ayakta kalan oydu 2 ye kadar bahçeyi sulamış ilgilenmiş flan

Herbalife ne olduğu hakkında bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
Herbalife olurmu sence çünkü köyde iken gece 12 de yengeme Herbalife verdiler komşuda iken eve gittik tek ayakta kalan oydu 2 ye kadar bahçeyi sulamış ilgilenmiş flan

İsmini duymuştum kullananlar hakkında yorumlar olumlu diye biliyorum, alabilirsiniz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Decathlon'da çalışan bir tanıdığım var. Spor danışmanı. 3 gün önce bir caps paylaşmıştı.
Fare yılana lütfen öldürme beni dedi
Yılan öldürmeyecektim ki herbalife ile evde para kazanmak ister misin diye soracaktım.
Fare yılana der: lütfen öldür beni.
Karaciğer is dead oluyormuş.

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
Decathlon'da çalışan bir tanıdığım var. Spor danışmanı. 3 gün önce bir caps paylaşmıştı.
Fare yılana lütfen öldürme beni dedi
Yılan öldürmeyecektim ki herbalife ile evde para kazanmak ister misin diye soracaktım.
Fare yılana der: lütfen öldür beni.
Karaciğer is dead oluyormuş.
pek böyle ilaçlar kullanarak ayakta kalmak istemiyorum zaten

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
Uykuda 90 dk kuralına uy.
ertelemeye fırsat vermiyorumki kendime kalkmaz isem otobüsü kaçırırım işe geç kalırım yada okula geç kalırım her türlü ilk alarmda kalkmam gerekiyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
ertelemeye fırsat vermiyorumki kendime kalkmaz isem otobüsü kaçırırım işe geç kalırım yada okula geç kalırım her türlü ilk alarmda kalkmam gerekiyor
Alarmın 90 dk periyodunu bozarsa kötü uyanırsın diyor. Yani normalde alarmı kaça kuruyon ona da dikkat et.

Top Bottom