Neler Yeni

güncel fiyatlarda 4-4,5 k bütce telefon önerisi

tiki59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
tolga
Bütçe
4500
1. öncelik ön kamera,
2. seri stabil çalışması

Yiğenime alacağım hangi marka model tavsiye edersiniz 4k civarı max limit 5 ne kadar altta kalırsa o kadar iyi :(

LethaX

80+ Bronze
1. öncelik ön kamera,
2. seri stabil çalışması

Yiğenime alacağım hangi marka model tavsiye edersiniz 4k civarı max limit 5 ne kadar altta kalırsa o kadar iyi :(
Oneplus Nord N10 5G oneririm Snapdragon 690
Androiddeki çoğu kişiye göre en iyi optimizasyon
O fiyatlardaki en iyi ön kamera sanırım onda çünkü diyafram açıklığı yüksek ve 1080p 60 fps kayıt yapabiliyorsunuz.
Oneplus markasını duymamış olabilirsiniz fakat gayet kaliteli ve optimizasyonu güzel bir marka.

Nova1965

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut
1. öncelik ön kamera,
2. seri stabil çalışması

İphone 8 plus - X'de olabilir 1-2 verdiğin örnekleri karşılar her iki telefonda iphone kullanır mısınız bilmiyorum ama kamerası fena değildir (android)den anlamadığım için iphone katagorisinden örnek verdim direkt.

tiki59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İphone 8 plus - X'de olabilir 1-2 verdiğin örnekleri karşılar her iki telefonda iphone kullanır mısınız bilmiyorum ama kamerası fena değildir (android)den anlamadığım için iphone katagorisinden örnek verdim direkt.
teşekkürler ikinci el düşünmüyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oneplus Nord N10 5G oneririm Snapdragon 690
Androiddeki çoğu kişiye göre en iyi optimizasyon
O fiyatlardaki en iyi ön kamera sanırım onda çünkü diyafram açıklığı yüksek ve 1080p 60 fps kayıt yapabiliyorsunuz.
Oneplus markasını duymamış olabilirsiniz fakat gayet kaliteli ve optimizasyonu güzel bir marka.
5100 müş cok zorluyor malesef

Son düzenleme:

Enes6172

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enes
1. öncelik ön kamera,
2. seri stabil çalışması

1. öncelik ön kamera,
2. seri stabil çalışması

OPPO a74 modeli var kardeşim bakabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,081
Üyeler
150,612
Son üye
emreorhan
Top Bottom