Neler Yeni

Güncelleme esnasında yanlışlıkla kapandı şu an açılmıyor

Tynxmega

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Emre can
Merhaba iyi günler bilgisayarım güncelleme esnasındayken kardeşim fişi çekti ve kapandı şu an bu şekilde kalıyor dünden beri bu şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler
image.jpg

Zpyhrana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar yazılım ve donanım. C# & Python
Instagram
benemreadam

Merhaba iyi günler bilgisayarım güncelleme esnasındayken kardeşim fişi çekti ve kapandı şu an bu şekilde kalıyor dünden beri bu şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler Alıntıyı görüntüle
Reis geçmiş olsun benim de sorun güncellemeden sonra hiç açılmaması oldu bilgisayar vefat etti açıkcası ama senin ekran geliyorsa. Gelişmiş seçeneklerden pc yi geri yükleme yapabilirsin bunun videoları vardır illaki oradan bakarsan daha sağlıklı olur.

Tynxmega

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Emre can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarı kapa aç yaptınmı?
Yaptım hocam gücü tamamen kesip de denedim bilgisayar açılıyor güncelleme ekranında takılıyor şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis geçmiş olsun benim de sorun güncellemeden sonra hiç açılmaması oldu bilgisayar vefat etti açıkcası ama senin ekran geliyorsa. Gelişmiş seçeneklerden pc yi geri yükleme yapabilirsin bunun videoları vardır illaki oradan bakarsan daha sağlıklı olur.
Ya internette bulamadım açıkçası

eren28tr

80+ Gold
Yaptım hocam gücü tamamen kesip de denedim bilgisayar açılıyor güncelleme ekranında takılıyor şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya internette bulamadım açıkçası
temiz format tek çare.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Emin Yılmaz
Gelişmiş seçeneklerde windows geri döndürme var geçmiş tarihlerdeki windowsu geri yüklüyor format atmadan önce bunu deneyin

Tynxmega

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Emre can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelişmiş seçeneklerde windows geri döndürme var geçmiş tarihlerdeki windowsu geri yüklüyor format atmadan önce bunu deneyin
Giremiyorum hocam nasıl giricem not menüsüne de giremiyorum bundan dolayı nasıl format atacağımı da bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,578
Üyeler
151,575
Son üye
Slarkss
Top Bottom