Neler Yeni

İnceleme ( Güncelleme )Razer Viper Mini ve DeathAdder V2 için Grip Tape ve Skatez İncelemesi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Güncelleme
Tam 1 ay oldu. 1 ayda Grip Tapeler yapış yapış oldu. Bende söktüm. Söktükten sonra görüntü aynen bu şekilde.

Yapışkanları bu şekilde kaldı.

WhatsApp Image 2023-03-02 at 22.52.09.jpeg
Durun daha bitmedi. Şimdi Viper mininin içinden nasıl geçilir onu göreceksiniz.
Yapışkanları kolonya çıkarmadı. Aseton ile sildim sonuç bu.
WhatsApp Image 2023-03-02 at 22.51.58.jpegWhatsApp Image 2023-03-02 at 23.06.55.jpeg

Viper mininin orjinalindeki pürüzlü yapı tamamen kayboldu ve bu şekilde kötü görüntü kaldı. Diğer tarafları bilerek silmiyorum oraları da bu şekilde olacak. Resmen rezillik. Beyaz grip tapelerden uzak durun siyahları için bir şey diyemem.

Çok incelenecek bir şeyi yok fakat merak edenler için görüntüleri atmak istedim.

Grip Tape için konuşmak gerekirse benim aldığım ''Soft'' modeli. Tutuşu biraz deriyi anımsatıyor ama tabi ki deri değil sadece benziyor.
Deri kadar yumuşak değil. Parmağınızı bastırdığınızda iz bırakmıyor. Düz plastik kadar da sert değil. Kaplamalı mouse padlerin biraz daha sert hali gibi.

Tutuş olarak ben çok beğendim. Özellikle Viper Mini'nin görüntüsü bence gayet güzel oldu.

WhatsApp Image 2023-02-01 at 20.23.17 (1).jpegWhatsApp Image 2023-02-01 at 20.23.27.jpegWhatsApp Image 2023-02-01 at 20.23.17.jpeg

DeathAdder V2 için her şey geçerli ekstra olarak sol tuşların üzerinede yapıştırabiliyoruz. Viper Mini'nin paketinden çıkmadı DeathAdder paketinden çıktı. Onunda görüntüsü bu şekilde.
WhatsApp Image 2023-02-01 at 20.23.22.jpegWhatsApp Image 2023-02-01 at 20.23.09 (1).jpegWhatsApp Image 2023-02-01 at 20.23.09.jpeg

Grip Tape tercih etmemin sebebi ellerim çok terliyor biraz daha azalttığını söylediler. Kullanıp göreceğiz bakalım artık.

Gelelim asıl konuya. Skatezler.

Öncelikle şunu belirteyim. Adamlar mousetaki hatalı yere kendilerince çözüm bulmuşlar ve çokta güzel olmuş.
1675273484646.png

Benim çok dikkatimi çekmemişti ama burayı okuduktan sonra fark ettim. Buradaki bilgi tamamen doğru mouse orta kısmındaki sensörün etrafındaki plastik skatezlerden biraz daha yüksek bu yüzden kaymasını zorlaştırıyor. Skatezleri taktıktan sonra bunu direk anlayabiliyorsunuz. Viper mini şuan yok gibi hissediyorum o kadar fark ediyor. Hatta skatezleri bitik mouselar için çok çok daha anlaşılır oluyor bu durum.

Skatez görüntüsü orjinali ile aynı hiç bir değişiklik yok sadece yazdıkları gibi biraz daha kalın yapmışlar orta plastik değmesin diye. Onunda görüntüsünü atıyorum. Bu arada şunu belirteyim kalın yapmaları mouse ile mouse pad arasındaki sensörün görme kapasitesini hiç düşürmüyor. Mouselarda LOD diye bildiğimiz kısımdan bahsediyorum.

Viper Mini Skatezlerinin görüntüsü bu şekilde.

WhatsApp Image 2023-02-01 at 20.33.39.jpeg

Benim kullandığım DeathAdder V2'nin skatezleri bitmek üzereymiş değiştirdiğimde anladım. Zımpara yapıyormuşum resmen. :) Değiştirdikten sonra çok farklı hissettirdi. Onunda skatez görüntüsü bu şekilde.

WhatsApp Image 2023-02-01 at 20.33.39 (1).jpeg

Alacaklar veya düşünenler için hiç değilse biraz bile fikir oluşturduysam ne mutlu bana. Benim ilk izlenimlerim bu şekilde. Gerçekten çok beğendim umarım kullanımı uzun olur zamanla bozulma yapmaz onu da artık kullandıkça deneyimlemiş olacağız. İyi forumlar herkese.

Ürünleri Aldığım Site

Son düzenleme:

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
kilan embappe
Sırf görüntüsü için bile alınır... Çok güzel duruyor...

r4NG3r

80+ Silver
Fiyatı ne kadar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktımda alınabilir fiyattaymış harbiden aklımda bulunsun v2 için.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,646
İsim
-
Hayırlı Olsun. Wraith'in skatezleri gerçekten iyi fakat grip tapeleri pek sevmiyorum ben.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,647
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Çok incelenecek bir şeyi yok fakat merak edenler için görüntüleri atmak istedim.

Grip Tape için konuşmak gerekirse benim aldığım ''Soft'' modeli. Tutuşu biraz deriyi anımsatıyor ama tabi ki deri değil sadece benziyor.
Deri kadar yumuşak değil. Parmağınızı bastırdığınızda iz bırakmıyor. Düz plastik kadar da sert değil. Kaplamalı mouse padlerin biraz daha sert hali gibi.

Tutuş olarak ben çok beğendim. Özellikle Viper Mini'nin görüntüsü bence gayet güzel oldu.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

DeathAdder V2 için her şey geçerli ekstra olarak sol tuşların üzerinede yapıştırabiliyoruz. Viper Mini'nin paketinden çıkmadı DeathAdder paketinden çıktı. Onunda görüntüsü bu şekilde.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Grip Tape tercih etmemin sebebi ellerim çok terliyor biraz daha azalttığını söylediler. Kullanıp göreceğiz bakalım artık.

Gelelim asıl konuya. Skatezler.

Öncelikle şunu belirteyim. Adamlar mousetaki hatalı yere kendilerince çözüm bulmuşlar ve çokta güzel olmuş.
Alıntıyı görüntüle

Benim çok dikkatimi çekmemişti ama burayı okuduktan sonra fark ettim. Buradaki bilgi tamamen doğru mouse orta kısmındaki sensörün etrafındaki plastik skatezlerden biraz daha yüksek bu yüzden kaymasını zorlaştırıyor. Skatezleri taktıktan sonra bunu direk anlayabiliyorsunuz. Viper mini şuan yok gibi hissediyorum o kadar fark ediyor. Hatta skatezleri bitik mouselar için çok çok daha anlaşılır oluyor bu durum.

Skatez görüntüsü orjinali ile aynı hiç bir değişiklik yok sadece yazdıkları gibi biraz daha kalın yapmışlar orta plastik değmesin diye. Onunda görüntüsünü atıyorum. Bu arada şunu belirteyim kalın yapmaları mouse ile mouse pad arasındaki sensörün görme kapasitesini hiç düşürmüyor. Mouselarda LOD diye bildiğimiz kısımdan bahsediyorum.

Viper Mini Skatezlerinin görüntüsü bu şekilde.

Alıntıyı görüntüle

Benim kullandığım DeathAdder V2'nin skatezleri bitmek üzereymiş değiştirdiğimde anladım. Zımpara yapıyormuşum resmen. :) Değiştirdikten sonra çok farklı hissettirdi. Onunda skatez görüntüsü bu şekilde.

Alıntıyı görüntüle

Alacaklar veya düşünenler için hiç değilse biraz bile fikir oluşturduysam ne mutlu bana. Benim ilk izlenimlerim bu şekilde. Gerçekten çok beğendim umarım kullanımı uzun olur zamanla bozulma yapmaz onu da artık kullandıkça deneyimlemiş olacağız. İyi forumlar herkese.

Ürünleri Aldığım Site
AAA Wraith bizim espor takımının resmi sponsoru ::D her yere yayılıyoruz maşallah maşallah cosmic glass ürününe inceleme yapmak istersen eğer sana gönderebilirim bendekini bir inceleyip geri gönderirsin :D

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
AAA Wraith bizim espor takımının resmi sponsoru ::D her yere yayılıyoruz maşallah maşallah cosmic glass ürününe inceleme yapmak istersen eğer sana gönderebilirim bendekini bir inceleyip geri gönderirsin :D
Valla böyle devam ederlerse daha isimleri çok duyulur. Fiyatları gayet alınabilir ve güzel malzemeleri var. Cam mouse pad'i söylüyorsun sanırım. O bana gelirse vermem büyük ihtimal :D

Hocam bunu ben de gördüm de sanırım Basilisk v2 için uygun değil görsellere baktığımda.
Sen onu siteye bir sor bence.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,647
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Valla böyle devam ederlerse daha isimleri çok duyulur. Fiyatları gayet alınabilir ve güzel malzemeleri var. Cam mouse pad'i söylüyorsun sanırım. O bana gelirse vermem büyük ihtimal :D

Sen onu siteye bir sor bence.
reis mükemmel bir firma kendileri şuan thunderbolts gaming ile sponsorlukları bulunuyor cam mousepadi sana gönderirim ama geri alırım geri göndermek istemezsen sıfır kapalı kutuyu ikinci el kategorisinde satıyorum ben :D ama geri gönderceksen şuan kullandığımı gönderiyim sana

Top Bottom