Neler Yeni

🔥İndirim [Gürgençler] Ipad 9. Nesil 6679TL [Nays+Öğrenci İndirimleri İle]

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
size bu sitenin sorun çıkartma olasılığı yüksek diye düşünüyorum. hepsiburada harici çoğu site sorun çıkardı imei i faturaya felan yazmadılar eksikler vs vardı GSBBİZ onaylanmıyordu. Ben telefonu alırken hepsiburada eksik imei yazmıştır talep oluşturmuştum yeni fatura göndermişlerdi hepsiburadadan bir şey almak daha kesin olur gibi.
ben tüm şartları yerine getirmeme rağmen kabul edilmiyor. İmei faturada yazıyor ödemeyi kendi hesabımdan yaptım hatta kendi adıma gib üzerinde hesap oluşturdum vergi kimlik numarası vs çıkarttım gene olmuyor. Kesinlikle vermiyorlar. 10gb interneti aldım şu an her ay alıyorum 3. ay falan oldu sanırım ama para iadesi gelmedi. Telefon eskidi xD

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
uğur demirel
Merhaba, bugünkü 2. Sıcak Fırsatlar konum, umarım bu konumu da silmezler :)
Fiyatı başlığa yazmadım, nasıl en dip fiyata alabileceğinizi anlatacağım, konuyu sonuna kadar inceleyin.

Link

Öncelikle Gürgençler ile herhangi bir bağım yoktur, reklam yok.

Alıntıyı görüntüle

Hatta ben ürünü dün 280,3₺ fazlaya aldım. Bu benim bu gece 2'de geçtiğim sipariş.
Ürün fiyatı şu an böyle;

Alıntıyı görüntüle

Ürünün şu anki normal düz fiyatı 9.499₺
Öğrenci veya öğretmenseniz, E-devlet'ten alacağınız barkod numarası ile %3'lük bir indirim daha sağlayabiliyorsunuz. Böylece ürün fiyatı 9.214,03₺'ye düşmüş oluyor.
Nays kullanarak Gürgençler kampanyası kapsamı dahilinde 1000₺ geri ödeme alabileceksiniz. Böylece ürün fiyatı 8.214,03₺'ye düşmüş oluyor.
Eğer Üniversite öğrencisiyseniz ve vergi indiriminden yararlanabiliyorsanız, 9.214,03₺ üzerinden (%16,66) 1.535,057398₺ indirimden yararlanabilirsiniz böylece ürün
6.679₺'ye gelmiş olacak. Zamanında M34 5G aldım 1 ay sonra yatması gerekirken 3 ay falan beklettiler. Belki yoğunluktan dolayıdır, normalde şu an haziranda başvuruda bulunursak Temmuz 20'sinde yatması gerekiyor diye biliyorum.
pugb önerebilceğin model varmı

A_TURAN_A

80+ Bronze
ben tüm şartları yerine getirmeme rağmen kabul edilmiyor. İmei faturada yazıyor ödemeyi kendi hesabımdan yaptım hatta kendi adıma gib üzerinde hesap oluşturdum vergi kimlik numarası vs çıkarttım gene olmuyor. Kesinlikle vermiyorlar. 10gb interneti aldım şu an her ay alıyorum 3. ay falan oldu sanırım ama para iadesi gelmedi. Telefon eskidi xD
Benim de ilki reddedilmişti , firma kodu gibi bir şey istiyordu faturada yazanı yazmıştım o hepsijetin koduymuş o yüzden benim de ilki red yemişti . Hepsiburadaya sorup o kodu yazdım kabul edildi sizde de böyle bir şey olmuş olabilir dikkatli doldurmak gerekiyor.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Benim de ilki reddedilmişti , firma kodu gibi bir şey istiyordu faturada yazanı yazmıştım o hepsijetin koduymuş o yüzden benim de ilki red yemişti . Hepsiburadaya sorup o kodu yazdım kabul edildi sizde de böyle bir şey olmuş olabilir dikkatli doldurmak gerekiyor.
Aynen ben sordum faturayı uygun düzenliyonuz mu diye var o bilgiler dedi. Mesele fatura kontrol ediliyor, iban kontrol ediliyor diye bekletmesi. GSB'yi cimere yazsak bi şey çıkar mı acaba 😅 takip eden ayın 20'sinde yatırılır yazıyordu.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Aynen ben sordum faturayı uygun düzenliyonuz mu diye var o bilgiler dedi. Mesele fatura kontrol ediliyor, iban kontrol ediliyor diye bekletmesi. GSB'yi cimere yazsak bi şey çıkar mı acaba 😅 takip eden ayın 20'sinde yatırılır yazıyordu.
ben arayıp sormuştum cimere yazmanız lazım dedi ama cimere yazsak da sonuçlanması bir kaç ay sürüyor o yüzden beklemek daha iyi gibi :D

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
3 defa red yedim şu an iban bilgileri kontrol ediliyor kısmında kaldı. Yani yapabileceğim hiçbir şey yok. Birde para geldi mi ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
ben arayıp sormuştum cimere yazmanız lazım dedi ama cimere yazsak da sonuçlanması bir kaç ay sürüyor o yüzden beklemek daha iyi gibi :D
Bence cimerde max 2 hafta içinde sonuçlanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Daneel
Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.Nays iadesi muhtemelen 3 gün içinde gelecek,gsb iadesini de çok sürmeden alabilirim umarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,672
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom