Neler Yeni

İnceleme Güzel Hosting İncelemesi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Web sitemi Güzel Hosting üzerinden açtım. Temmuz 2022'den beri Güzel Hosting'i kullanıyorum.
Her şeyiyle çok beğendiğim bir hosting firması.
Sunduğu özellikler ve bu özelliklere istediği ücret çok iyi. Bunun yanında 7/24 bilet destek sistemi mevcut. Cidden bilgili ve yardımsever bir ekipleri var. Her konuda her şekilde destek sağlıyorlar. Yapabiliyorsa onayınız doğrultusunda web siteniz üzerinde işlemler de yapabiliyorlar. WordPress kurulumu buna bir örnek misal.

Yeni gelen müşterilere özel ilk alan adı satın alımınızda 99,90 + KDV ödeyerek çok ucuza alan adı alabilirsiniz.
Kişisel web sitelerinizde kullanabileceğiniz Linux hosting hizmetlerinde ekonomik paketlerle sektöre çok ucuzdan giriş yapabilirsiniz. Fiyatlar aşağıdaki gibidir:

1674161188571.png

İlk yıl için .com'lu alan adı + Direct Admin panelli Ekonomi 1 Linux hosting paketi + WHOIS koruması 224 liraya web sitesi kurabilirsiniz. Aylık 18 liraya bir web site sahibi oluyorsunuz.
Adınızı markalaştırabilirsiniz.

Daha sonrasında ücretsiz şekilde SSL sertifikası veriyorlar. Sitenizin URL'sinde https:// yazıyor.

Güzel Hosting maddeler halinde özet:

• Çok uygun fiyatlar
  • Kullanımı kolay arayüzü
  • Ücretsiz Direct Admin panel
  • Ücretsiz kurumsal e-posta
  • Ücretsiz SSL sertifikası
Yeni bir blog sitesi işine giriyorsanız Güzel Hosting'i öneririm.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim! :)

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Güzel Hosting konuları hayırlı olsun

Zechion

80+ Silver
Web sitemi Güzel Hosting üzerinden açtım. Temmuz 2022'den beri Güzel Hosting'i kullanıyorum.
Her şeyiyle çok beğendiğim bir hosting firması.
Sunduğu özellikler ve bu özelliklere istediği ücret çok iyi. Bunun yanında 7/24 bilet destek sistemi mevcut. Cidden bilgili ve yardımsever bir ekipleri var. Her konuda her şekilde destek sağlıyorlar. Yapabiliyorsa onayınız doğrultusunda web siteniz üzerinde işlemler de yapabiliyorlar. WordPress kurulumu buna bir örnek misal.

Yeni gelen müşterilere özel ilk alan adı satın alımınızda 99,90 + KDV ödeyerek çok ucuza alan adı alabilirsiniz.
Kişisel web sitelerinizde kullanabileceğiniz Linux hosting hizmetlerinde ekonomik paketlerle sektöre çok ucuzdan giriş yapabilirsiniz. Fiyatlar aşağıdaki gibidir:

Alıntıyı görüntüle

İlk yıl için .com'lu alan adı + Direct Admin panelli Ekonomi 1 Linux hosting paketi + WHOIS koruması 224 liraya web sitesi kurabilirsiniz. Aylık 18 liraya bir web site sahibi oluyorsunuz.
Adınızı markalaştırabilirsiniz.

Daha sonrasında ücretsiz şekilde SSL sertifikası veriyorlar. Sitenizin URL'sinde https:// yazıyor.

Güzel Hosting maddeler halinde özet:

• Çok uygun fiyatlar
  • Kullanımı kolay arayüzü
  • Ücretsiz Direct Admin panel
  • Ücretsiz kurumsal e-posta
  • Ücretsiz SSL sertifikası
Yeni bir blog sitesi işine giriyorsanız Güzel Hosting'i öneririm.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim! :)
Rehber ve anlatım için asıl ben teşekkür ederim. Siteleri yapıp server ve domain almadan kenara atan birisi olarak bu rehber işime yarayacak. Bu arada uygunsa sitenizin linkini de atar mısınız ?

Top Bottom