Neler Yeni

Yardım Gümrük İşlemleri / Garantiden Gelen Ürün

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu

Ekler

• 01.png
    01.png
    99.1 KB · Hit: 37
  • 02.png
    02.png
    94.3 KB · Hit: 39

federalper

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda PSU için garanti işlemleri başlatmıştım. İlgili konu : https://forum.donanimarsivi.com/konu/guencelleme-psu-patlama-sesi-ve-sonrasinda-yanik-kokusu.713760/
Bana ürün yolladılar ama gümrükte kalmış sanırım. Tarafıma bir bildiri geldi. Yapmam gereken adımlar tam olarak nedir ve belgeyi nasıl doldurmam gerekiyor. Teşekkürler.

Belgeyi sana gelen ürüne göre doldurup ups'in verdiği maile gönder. Logitech'den klavyem gelirken de böyle bir şey yaşamıştım sorun olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belgeyi sana gelen ürüne göre doldurup ups'in verdiği maile gönder. Logitech'den klavyem gelirken de böyle bir şey yaşamıştım sorun olmuyor
1681906184582.png

şu kısmı doldursana sadece yeterli olur gibi duruyor birde ticari tanımı doldurursunuz en alttaki

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel bilgilerimi doldurduktan sonra altta bulunan kişisel kullanım amaçlı kısmını işaretlesem yeterli olur mu ?

Alıntıyı görüntüle
şu kısmı doldursana sadece yeterli olur gibi duruyor birde ticari tanımı doldurursunuz en alttaki
Ticari Tanımda ne yazmamı tavsiye edersiniz? Bilgisayar Güç Kaynağı yeterli olur mu

Juux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Harun Kıroğlu
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda PSU için garanti işlemleri başlatmıştım. İlgili konu : https://forum.donanimarsivi.com/konu/guencelleme-psu-patlama-sesi-ve-sonrasinda-yanik-kokusu.713760/
Bana ürün yolladılar ama gümrükte kalmış sanırım. Tarafıma bir bildiri geldi. Yapmam gereken adımlar tam olarak nedir ve belgeyi nasıl doldurmam gerekiyor. Teşekkürler.

Ticari tanım kısmıni doldur ve ürünün değişim ürünü olduğunu ve öncesinde gümrüklenmiş bir faturası olduğunu beyan et yoksa tse ye düşer ve vergilendirme çikar

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ticari tanım kısmıni doldur ve ürünün değişim ürünü olduğunu ve öncesinde gümrüklenmiş bir faturası olduğunu beyan et yoksa tse ye düşer ve vergilendirme çikar
Keşke bu konu hakkında daha önceden bilgilenseydim. Yukarıda dediği gibi doldurdumm Sorun çıkmaz umarım

Top Bottom