Neler Yeni

gusül abdestini doğrumu alıyorum ?

ak ber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Brky
arkadaşlar ben önce banyo yapıyorum normal sonra niyet ediyorum normal namaz abdesti gibi abdest alıyorum. sonra üç kere başıma üç kere sağ omuza 3 kere sol omuza sonra çıkıyorum doğrumu ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

grasdiyas

80+ Silver
arkadaşlar ben önce banyo yapıyorum normal sonra niyet ediyorum normal namaz abdesti gibi abdest alıyorum. sonra üç kere başıma üç kere sağ omuza 3 kere sol omuza sonra çıkıyorum doğrumu ?
çokta takılacak bişey değil suya felan da dalınca kabul oluyorsa burna ağıza su girsin yeter her yerin ıslansın yeterli neymiş iğne ucu kadar su almayan yer kalmıyacakmış insan bunu nasıl anlayabilirki

ben direk ağza burna suyu tutuyorum kuru kalmıyacak şekilde yıkanıyorum

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
okr
ilk baş niyet sonra 3 kere agiz 3 kere burun tum vucudu yıkayıp cıkıyom yıllardır boyle alırım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,591
İsim
MehmedVII
Gusül alırken en önemli şeylerden biri Dış vücutta su değmemiş yer kalmamış olmasıdır. Bu sebeple ağzına su götürürken genzine gargara şeklinde de yap ve burnunu da temizlerken fazla değil çok az yakacak şekilde, ciğerlere kaçmadan, su çek

Top Bottom