Neler Yeni

Yardım H610M-H DDR5 anakartta RAM hakkında bilgi almak istiyorum arkadaşlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Işık
RTX 4070 Ti Super.
i7 12700K.
H610M h DDR5 anakartım var uygun fiyata.
Corsair DDR5 6000MHz CL30 RAM buldum üzerinde AMD EXPO yazıyor anakartıma uyum sağlar mı size sormak istedim ileri dönük bir RAM olduğunu düşünüyorum sistemin Max 5800MHz destekliyor ileride anakart değiştirmeyi düşünüyorum RAM'in resmini ekledim şimdiden teşekkürler 🙏

Ekler

• IMG_5032.jpeg
    IMG_5032.jpeg
    875.9 KB · Hit: 12

Musa06_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Musa
RTX 4070 Ti Super.
i7 12700K.
H610M h DDR5 anakartım var uygun fiyata.
Corsair DDR5 6000MHz CL30 RAM buldum üzerinde AMD EXPO yazıyor anakartıma uyum sağlar mı size sormak istedim ileri dönük bir RAM olduğunu düşünüyorum sistemin Max 5800MHz destekliyor ileride anakart değiştirmeyi düşünüyorum RAM'in resmini ekledim şimdiden teşekkürler 🙏
Expo ramler sorunsuz diye biliyorum hocam sıkıntı çıkarmaz güle güle kullanın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Işık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam niye yasayasiniz
anakartım intel tabanlı bir anakart expo desteği olup olmadığından emin değilim o sebepten foruma gönderi açmak istedim rami anakarta takacağım zaman profil 1 profil 2 gibi seçenekler çıkacak mı bilmiyorum

Musa06_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Musa
anakartım intel tabanlı bir anakart expo desteği olup olmadığından emin değilim o sebepten foruma gönderi açmak istedim rami anakarta takacağım zaman profil 1 profil 2 gibi seçenekler çıkacak mı bilmiyorum
Çıkar hocam çıkmazsa ram sahte demektir ve nadir bir olay bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Işık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çıkar hocam çıkmazsa ram sahte demektir ve nadir bir olay bu
ram orijinalliği üzerinde bir sorun yok penta üzerinden doğrulama yaptım yani konuyu toparlayacak olursak bu amd expo destekli ramler benim intel sistemde sorunsuz çalışır mhz hızlandırmada yapılır doğrumudur hocam

Musa06_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Musa
ram orijinalliği üzerinde bir sorun yok penta üzerinden doğrulama yaptım yani konuyu toparlayacak olursak bu amd expo destekli ramler benim intel sistemde sorunsuz çalışır mhz hızlandırmada yapılır doğrumudur hocam
Hocam doğru doğru alın kullanin hemenn

Top Bottom