Neler Yeni

Hafif kastırmayacak antivirüs önerisi ücretsiz

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Arda Yıldırım
Avast koruyorum ayağına her şeyi kısıtlıyordu eski bilgisayarımda. Silmek istesen ayrı uğraş önermem ben açıkçası.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
C Ş
Benim sistem de sıkıntı yaşar mıyım? Avast yüklersem?

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics
HDD
Windows 10 home
HDD + Windows 10
Bruh.

Defender koruma için yeterli ama güncel tutmalısın.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
C Ş
Hocam panda yükledim yanlış mı yaptım. Ve ben bilinçli kullanıcıyım neyin virüs olup olmadığını adından anlarım.
Bilgisayar zaten eski. Bir de fazladan antivirüs yüklersen daha da yorar. Uzun zamandır antivirüs yüklemiyorum ben. Son hallerinde hangisi nasıldır bilmiyorum o yüzden. Eskiden Panda için çok hantal diyorlardı. Çok çok eskiden. Şimdi nasıldır bilmem.
Defender ile sorun yaşamadan kullanıyorum ben. Virüs olunca da direkt uyarıp siliyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bilirsin yine de tabi.

JoHeeJi

80+
Bilgisayar zaten eski. Bir de fazladan antivirüs yüklersen daha da yorar. Uzun zamandır antivirüs yüklemiyorum ben. Son hallerinde hangisi nasıldır bilmiyorum o yüzden. Eskiden Panda için çok hantal diyorlardı. Çok çok eskiden. Şimdi nasıldır bilmem.
Defender ile sorun yaşamadan kullanıyorum ben. Virüs olunca da direkt uyarıp siliyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bilirsin yine de tabi.
Hocam benim bilgisayar eski ve özellikleri kötü. İlerde yeni pc alırsam ona da antivirüs yüklemem yavaşlatıyor pc yi fps düşüyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,851
Üyeler
141,194
Son üye
Majestyy
Top Bottom