Neler Yeni

Hakkının yendiğini düşündüğüm oyun ve yapımcı

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Days Gone zor bir çıkış yaşadı sorunlu ve eksikti ama geliştirici ekibi yeterli deneyim ve beceriye sahip olmasada bir süre içinde çoğu şeyi fixlediler daha geçen gün tekrar başladım yan görevlere hiç dalmadan oyunun bitmesi yaklaşık 30 saat sürüyor ki bence gayet yeterli herhangi bir bug veya hataylada karşılaşmadım (pc steam sürümü). Oyun artık ufaktan eski sayılmaya baslansa bile çoğu AAA oyuna grafik olarak hâlâ taş cikartacak düzeyde ama gel gör ki sony oyunu beğenmediği için kesin bir dille devam oyununun gelmeyeceğini söylemiş düşünceleriniz nelerdir?
İlgili haber linki

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Days Gone zor bir çıkış yaşadı sorunlu ve eksikti ama geliştirici ekibi yeterli deneyim ve beceriye sahip olmasada bir süre içinde çoğu şeyi fixlediler daha geçen gün tekrar başladım yan görevlere hiç dalmadan oyunun bitmesi yaklaşık 30 saat sürüyor ki bence gayet yeterli herhangi bir bug veya hataylada karşılaşmadım (pc steam sürümü). Oyun artık ufaktan eski sayılmaya baslansa bile çoğu AAA oyuna grafik olarak hâlâ taş cikartacak düzeyde ama gel gör ki sony oyunu beğenmediği için kesin bir dille devam oyununun gelmeyeceğini söylemiş düşünceleriniz nelerdir?
İlgili haber linki

Oyunu beğenmeyen Sony değildi. Neyi eleştirdiğini bilmeyen ve bir şeylere saldırmak için pusuda bekleyen gereksiz kitlenin oyun sektörü kolu önce bir nabız yokladı. Baktılar kimse oralı bile değil. Sonra daha da üstüne gittiler. Sony de bunların rüzgarına kapılıp projeyi sonlandırdı. Aynısını Stellar Blade'de de yapmayı denediler ama bu sefer olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet
Kendini tekrar düştüğü yerler var. Eleştiriyi genel olarak burdan aldı. Ama ben sevmiştim gayet de güzel oyun.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendini tekrar düştüğü yerler var. Eleştiriyi genel olarak burdan aldı. Ama ben sevmiştim gayet de güzel oyun.
Yan görevleri özellikle çok tekrar ediyor ama hikayesi güzeldi diye dunuyorum

Top Bottom