Neler Yeni

Hangi Akaryakıt Şirketi Daha İyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Furkan BİLİR
Arkadaşlar Hyundai Accent Blue 1.6 crdi aracım var eurodizel yakıt kullanıyor ama hangi akaryakıt şirketini kullansam daha iyi olur "bp" mi "opet" mi bu ikisi arasında kaldım sizinde önerileriniz varsa belirtebilirsiniz.

Puanlama yaparak anlatabilirsizni performans, ses, tasarruf vs.

"BP" mi "OPET" mi

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,779
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Arkadaşlar Hyundai Accent Blue 1.6 crdi aracım var eurodizel yakıt kullanıyor ama hangi akaryakıt şirketini kullansam daha iyi olur "bp" mi "opet" mi bu ikisi arasında kaldım sizinde önerileriniz varsa belirtebilirsiniz.

"BP" mi "OPET" mi
OPET VEYA LUKOİL ben kendi düşüncemi söylüyorum

Phenoma

80+ Silver
Yerine bağlı ancak genelde BP nin aldığı rezervler daha iyi olduğu için BP diyebilirim

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış

"BP" mi "OPET" mi
ya alayı kol beyler hangisi ucuz ise onu alın yeni araba alınca 1-2 yıl alıyon pahalısından sonra ucuza geçiyon ford focus aldık adamlar benzini opetten alın dediler neden çünkü opet ile anlaşmalılar kart okutunca 2-3 puan geliyor bir yılda 10 lira anca birikiyor uzun lafın kısası hangisi ucuz ise onu al fiş olduktan sonra hiçbir şey olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Furkan BİLİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya alayı kol beyler hangisi ucuz ise onu alın yeni araba alınca 1-2 yıl alıyon pahalısından sonra ucuza geçiyon ford focus aldık adamlar benzini opetten alın dediler neden çünkü opet ile anlaşmalılar kart okutunca 2-3 puan geliyor bir yılda 10 lira anca birikiyor uzun lafın kısası hangisi ucuz ise onu al fiş olduktan sonra hiçbir şey olmaz
benim için önemli olan motora zarar vermemesi sağlıklı bir yakıt olması

Emir4717

80+

"BP" mi "OPET" mi
Opet-Shell

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,371
İsim
Mert Can Ergün
bi zamanlar bp güzel hediyeler veriyordu hala veriyor sa bp derim

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Biz indirim olduğu için Petrol Ofisinden alıyoruz, bide araca bağlı kimisinde opet daha iyi gelir kimisinde shell

Top Bottom