Neler Yeni

Hangi Bankayı Kullanmalıyım?

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Yılmazhan Yıldız
Merhaba arkadaşlar, şuan yapmakta olduğum bir serbest girişim işi var. Oradan para almaya başlayacağım ve bir banka hesabına ihtiyacım var. Şuanda Enpara ve Yapıkredi kullanıyorum fakat şöyle bir durumum var; yapmış olduğum işteki hesap numaramla bankaya gidip IBAN numaramla iş numaramı birleştirmem gerekiyor ve bunu bankayla hallettikten sonra şirkete bildirmem gerekiyor. Enpara internet bankacılığı olduğu için böyle bir işlem yapamıyormuş şuan konuştum. Yapıkredi hesabımın asıl şubesi Bursa Otosanist'te bende Bursa'dayım fakat bana çok uzak o şube. Kısaca yeni bir hesap açacağım bir bankadan. Hangi bankadan hesap açmalıyım? Öğrenciyim, üniversite 1. sınıf öğrenci hesabı olacak zaten. Hangi banka daha iyidir kullanan varsa önerebilirse sevinirim. Kullandığınız banka hesap işletim ücreti eft/havale ücreti alıyor mu vs söylerseniz daha iyi olur.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
en rahat banka QNB Finansbanktır. hem uygulama hem atm işlemleri olarak. kendim de annemin ikinci kartını kullanıyorum finansbanktan çok iyiler cidden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,384
Üyeler
157,367
Son üye
yağız443
Top Bottom