Neler Yeni

Hangi elektronik sigara alınmalı?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
valla bu alışverişlerde herkesin dolandırma ihtimali var. ben buharkeyf'ten almıştım. şuan orada stok yok. bunların ülkede satışı yasak olduğu için herkes her şeyi yapabiliyor.
Ben de ne yapsam bilemedim, dolandırılmak adama çok koyar.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Ben de ne yapsam bilemedim, dolandırılmak adama çok koyar.
valla bir telegram grubuna girdim orda sıfır ve ikinci el ürün satıyorlar. istersen ekleyeyim seni sıfır ayarında cihaz bulabilirsen elden teslim alırsın. veya sıfır satanlardan eft ile de alışveriş yapabilirsin 10 20 kişinin referans olduğu satıcılar var.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
valla bir telegram grubuna girdim orda sıfır ve ikinci el ürün satıyorlar. istersen ekleyeyim seni sıfır ayarında cihaz bulabilirsen elden teslim alırsın. veya sıfır satanlardan eft ile de alışveriş yapabilirsin 10 20 kişinin referans olduğu satıcılar var.
19k üyeli elektronik sigara telegram kanalına girdim, ya aklıma kurt düştü smok online Sitesi nasıl dolandırıcı olabilir? Sadece smok Nord 4 cihazında 600 değerlendirme var.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
19k üyeli elektronik sigara telegram kanalına girdim, ya aklıma kurt düştü smok online Sitesi nasıl dolandırıcı olabilir? Sadece smok Nord 4 cihazında 600 değerlendirme var.
hocam adam adını smok online koymuş almış. resmi değil o. muhtemelen dolandırıcı değillerdir istersen kapıda ödeme ile al.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
hocam adam adını smok online koymuş almış. resmi değil o. muhtemelen dolandırıcı değillerdir istersen kapıda ödeme ile al
Nereden alayım ya bilmiyorum ki bu adam orijinal değilse hangisi orijinal ve ayrıca diyelim ki kapıda ödeme yaptım ve ürün geldi parasını ödedim paketi açtığımda başka bir şey çıktı ne yapmam gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam adam adını smok online koymuş almış. resmi değil o. muhtemelen dolandırıcı değillerdir istersen kapıda ödeme ile al.
Peki sırf güvenli olsun diye buharkeyf1 sitesinden caliburn g2 alınır mı?

Son düzenleme:

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
caliburn'u bilmiyorum bakmadım. kargo geldiği zaman adamı gönderme kapıda aç içinden siparişini vermediğin bir şey gelirse kargoyu kabul etme iade et.

bıraktım

80+ Bronze
Buharkeyfden almıştım ben bu arada bol duman istiyorsan nord4 öneririm başlangıç için rpm ve rpm2 kartuşu ile birlikte geliyor nargile için rpm2 kartuşunu kullanman lazım bu elektronik sigara deneyim ve bilgi gerektiren bişey alcağın coil likit buna göre değişiyor ben Şuan rpm2 0.16 ohm kullanıyorum 2 aydır coil tertemiz günde 300 400 çekim yapmama rağmen

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Buharkeyfden almıştım ben bu arada bol duman istiyorsan nord4 öneririm başlangıç için rpm ve rpm2 kartuşu ile birlikte geliyor nargile için rpm2 kartuşunu kullanman lazım bu elektronik sigara deneyim ve bilgi gerektiren bişey alcağın coil likit buna göre değişiyor ben Şuan rpm2 0.16 ohm kullanıyorum 2 aydır coil tertemiz günde 300 400 çekim yapmama rağmen
https://buharkeyf1.com/elektronik-sigara-satin-al/smok-nord-4?search=Nord 4&description=true
Nord 4 stoğa girdi, kapıda kredi kartı olarak alsam bir sorun çıkar mı bir de 18 yaşından küçüğüm sıkıntı çıkar mı? Abimin adına fln mı sipariş vereyim

@bıraktım

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
https://buharkeyf1.com/elektronik-sigara-satin-al/smok-nord-4?search=Nord 4&description=true
Nord 4 stoğa girdi, kapıda kredi kartı olarak alsam bir sorun çıkar mı bir de 18 yaşından küçüğüm sıkıntı çıkar mı? Abimin adına fln mı sipariş vereyim

@bıraktım
ben kendi adıma verdim 16 yaşındayken kapıda nakit ödedim sorun olmadı. kargocu ne bilecek sen kaç yaşındasın kutunun içinde ne var. sorun olmaz.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
ben kendi adıma verdim 16 yaşındayken kapıda nakit ödedim sorun olmadı. kargocu ne bilecek sen kaç yaşındasın kutunun içinde ne var. sorun olmaz.
Peki kapıda açıp ürün gelmediğini doğrularsam ne yapmam gerek? Satıcıya sordum dedi ki parayı vermeden kargo açtırmaz kargocu (kapıda kredi kartı ödeyeceğim)

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Peki kapıda açıp ürün gelmediğini doğrularsam ne yapmam gerek? Satıcıya sordum dedi ki parayı vermeden kargo açtırmaz kargocu (kapıda kredi kartı ödeyeceğim)
gönderecekleri kargo firmasına sorman lazım aga bilmiyorum ama buharkeyfden alırsan sorun çıkmaz. ben aldığımda smok sitesinden orjinal olduğunu da doğrulattım sapasağlam geldi. onlar dolandırmazlar.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
gönderecekleri kargo firmasına sorman lazım aga bilmiyorum ama buharkeyfden alırsan sorun çıkmaz. ben aldığımda smok sitesinden orjinal olduğunu da doğrulattım sapasağlam geldi. onlar dolandırmazlar.
Sana güveniyorum kral, sağ ol. Buharkeyf1 sitesinden alıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,202
Üyeler
156,449
Son üye
globallytekno
Top Bottom