Neler Yeni

Hangi erkek şampuanı daha iyi

haxidorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Tuğrul
Blendax mentolllü mü yoksa Head&Shoulders mentollü mü?
Saçlarım kepekli ve yağlı oluyor normalde clear men mentollü kullanıyordum boykottan dolayı artık kullanmıyorum.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bırakın bu boykot işlerini bir boykot yapılacaksa devlet direk ticaret yasağı koyacak. O markaları gümrükten geçirmeyecek. Bu yazdıkların markalar arasında en iyisi ClearMen.

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Can
Blendax mentolllü mü yoksa Head&Shoulders mentollü mü?
Saçlarım kepekli ve yağlı oluyor normalde clear men mentollü kullanıyordum boykottan dolayı artık kullanmıyorum.
Eczaneden yada Amazon'dan Bioxin Quantum siparişi verin üzmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
BehzatÇ
1715629517538.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

İMZASI BİLE VAR RONALDO VAR RONALDO RONALDO BUNDAN KULLANIYOR

haxidorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Tuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim sen yapmayabilirsin ben yapıyorum. Devletin herhangi bir yasak koymasına gerek mi var

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,950
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
1715642316972.png

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Kardeşim sen yapmayabilirsin ben yapıyorum. Devletin herhangi bir yasak koymasına gerek mi var
Ne yaparsan yap beni ilgilendirmez.
Yasaklar konusunda da normalde bende karşıyım. Ama müslümanız diye oy toplayıp işine gelen yerde yok aile yapımız bozuluyor diye yasaklar getireceksin sonra da sayısını bilmediğimiz kadar mülteciyi de ülkeye alacaksın eee nerde kaldı aile yapımız. Ekonomiye zarar vereceğini bile bile faiz düşüreceksin sebep olarak haram diyeceksin. Haram olduğunu biliyorsan o faizi düşürmeyip direk 0 yapacaksın. İşlerine geldiğinde müslüman gelmediğinde değilmiş gibi davranılmasına karşıyım. Umarım sizin de müslümanlığınız sadece şampuanla sınırlı değildir. İyi günler...

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Muhammet Çağrı

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701