Neler Yeni

Hangi Fareyi Almalıyım?

PunkiesT

80+ Bronze
Size göre bu farelerden hangisi daha iyi alınabilir bana önerilen fareler bunlar karar veremedim. Hangisi daha iyi alınabilir ?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
kablosuz olsun diyorsan m3 ama benim seçimim v3 olurdu

Size göre bu farelerden hangisi daha iyi alınabilir bana önerilen fareler bunlar karar veremedim. Hangisi daha iyi alınabilir ?
GAMEPOWER VGNX3 + AQUA CONTROL + USB HUB

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
V3 daha mı iyi şimdi diyorsun Palm tutuşum var biri palm tutuyorsan Razer al dedi değilse Dermosharkı önerdi . Yani Dediğinize göre V3 daha iyi V2 prodan.

Gloxy

80+ Bronze
darmosharkda driver sorunu yaşayabilirsin. çözümü var ama uğraştırıyor bilgin olsun

PunkiesT

80+ Bronze
darmosharkda driver sorunu yaşayabilirsin. çözümü var ama uğraştırıyor bilgin olsun
Ben de o yüzden soruyorum hangisi daha iyi diye bu 3 model önerildi bana tutuşuma göre Razer gözüküyor ve bu model arasında V3 daha iyi deniliyor.

Gloxy

80+ Bronze
Ben de o yüzden soruyorum hangisi daha iyi diye bu 3 model önerildi bana tutuşuma göre Razer gözüküyor ve bu model arasında V3 daha iyi deniliyor.
O zaman darmashark alma, eğer kablo senin için dert olmayacaksa v3 al

PunkiesT

80+ Bronze
O zaman darmashark alma, eğer kablo senin için dert olmayacaksa v3 al
Ben de kablolu arıyordum eskisi gibi kopma sorunları yaşatmıyormuş kablosuz fare ama enson bunda karar kıldırdılar. En uygun bu fiyata buldum site acaba güvenilir mi bilemedim . Mağazası gözüküyor internetten bakınca ama işte garanti filan nasıldır bilemedim.

Gloxy

80+ Bronze
Ben de kablolu arıyordum eskisi gibi kopma sorunları yaşatmıyormuş kablosuz fare ama enson bunda karar kıldırdılar. En uygun bu fiyata buldum site acaba güvenilir mi bilemedim . Mağazası gözüküyor internetten bakınca ama işte garanti filan nasıldır bilemedim.
Mağazalarının yeri belli, eğer İstanbulda yaşıyorsanız bir sorun yaşadığınızda direk mağazaya gidebilirsiniz, diğer sitelerde ne kadar fark var bilmiyorum ama 100-200 TL fark varsa böyle sitelerden almanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom